Oferta nr:265/2017

Zostań Ambasadorem KPMG

 

Trwa rejestracja do programu Ambasadorzy KPMG. Nie czekaj, sprawdź czy posiadasz cechy, które powinien mieć Ambasador KPMG. Zaaplikuj! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 2 czerwca br.

 

 

Ambasadorzy KPMG to program dla studentów, umożliwiający poznanie specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG. Jest to roczny program praktyk skierowany do studentów II i III roku studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich z wyższych uczelni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Białymstoku i Toruniu, a od edycji 2017/2018 również w Rzeszowie i Olsztynie.

 

Udział w programie Ambasadorzy KPMG pozwala m.in.: przejść skróconą ścieżkę rekrutacji osobom podejmującym w przyszłości pracę w KPMG, zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz stworzyć sieć kontaktów biznesowych. Jest to także świetna okazja do udziału w wyjazdach integracyjnych i szkoleniach merytorycznych. Każdy z Ambasadorów otrzymuje comiesięczne stypendium, tzw. welcome pack (w tym m.in. iPad – narzędzie pracy Ambasadorów na czas trwania programu), doładowanie karty miejskiej oraz atrakcyjne upominki i bonusy.

 

Proces rekrutacji składa się z czterech etapów:

  1. Aplikacja – wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie kpmg.com/pl/ambasadorzy w terminie do 2 czerwca br.
  2. Test on-line z języka angielskiego.
  3. Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna.
  4. Udział w spotkaniu Ambasadorów KPMG.

 

Rejestracja do konkursu trwa do 2 czerwca br.

 

Więcej informacji na stronie: kpmg.com/pl/ambasadorzy  

 

****

O KPMG:             

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 174 000 pracowników w 155 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa. W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 500 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Więcej na stronie kpmg.pl.

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017, godz. 13:29 - Olga Żarska-Stępień