Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości 2019/20"

Szukasz inspiracji dla swojej kariery❓ Sprawdź 11. wydanie przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości".

 

Czytaj dalej...

Magazyn Studentów Semestr | jesień 2019 r.

careersforign Ukazało się Najnowsze Kompendium "PRACA dla STUDENTA / EDUKACJA" Magazynu SEMESTR!
Czytaj dalej...

"Jak napisać list motywacyjny" - krótki poradnik na temat prawidłowego sporządzania listu motywacyjnego

 

Jeśli szukasz pracy, to listem motywacyjnym możesz pokazać jak bardzo Ci na niej zależy oraz jakim będziesz pracownikiem. To dokument stanowiący uzupełnienie CV, ale też Twoja reklama i wizytówka w jednym. Sprawdź więc jak napisać list motywacyjny i aplikuj na stanowisko, o którym marzysz.

Czytaj dalej...

"Gotowi do pracy" - rozbudowany poradnik na temat szukania pracy podczas studiów, podnoszenia kwalifikacji i przygotowań do rekrutacji

 

Bez względu na to, czy podejmujesz decyzję o szukaniu pracy dorywczej, czy raczej tej na stałe, warto odpowiednio się do tego przygotować. To pozwoli mu nabrać doświadczenia w procesach rekrutacji i sprawi, że poszukiwania będą  skuteczniejsze. W krótkim poradniku eksperci z Aplikuj.pl podają praktyczne wskazówki dla studentów wchodzących na ścieżki kariery zawodowej.

Czytaj dalej...

Twoja Kariera Goldenline

 

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie szukać pracy? Zastanawiasz się, jak rozmawiać z rekruterem przez telefon? Chciałbyś poznać 6 narzędzi, które ułatwią Ci pracę? Zajrzyj do nowej edycji magazynu Twoja Kariera i dowiedz się, jak skutecznie szukać pracy oraz jak zaplanować dalszy rozwój zawodowy.

 
Czytaj dalej...

Raport „Media społecznościowe w rekrutacji”

raport_media

Jak rekruterzy wykorzystują największe bazy danych kandydatów jakimi są portale społecznościowe? Jakich informacji szukają o potencjalnych kandydatach? Które portale i w jakim zakresie wspierają procesy rekrutacyjne?  Odpowiedzi na te pytania i wiele innych dotyczących wyzwań rekrutacyjnych znajdują się w raporcie „Media społecznościowe w rekrutacji”.

 
Czytaj dalej...

Poradnik Młodego Przedsiębiorcy

 

aippor

Prowadź z sukcesem swój pierwszy biznes! Poradnik Młodego Przedsiębiorcy jest skierowany do osób, które myślą o rozpoczęciu przygody z biznesem. E-book składa się z artykułów, nad którymi pracowało 10 ekspertów z różnych dziedzin.

 

 

Czytaj dalej...

Pracodawcy 2017

pracodawcy2017

Dowiedz się:

  • Czy istnieją cud-branże? Jak się pracuje w agencji kreatywnej i jakie jest prawdziwe oblicze gamedevu?
  • Jak radzić sobie ze stresem - self-coaching?
  • Czy jest zależny zestaw pytań, które (prawie) na pewno zada rekruter?

 

Zajrzyj za kulisy ponad 220 organizacji obecnych w tej edycji przewodnika!

Czytaj dalej...

Careers in Poland.

careersforign Rocznik wydawany w języku angielskim, skierowany do obcojęzycznych studentów oraz absolwentów, zawiera artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej u renomowanych pracodawców w kraju, którzy rekrutują zarówno studentów wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, jak i native speakerów. Przewodnik gromadzi także praktyczne rady dotyczące organizacji życia w Polsce.
Czytaj dalej...

Praca w Unii Europejskiej - krok po kroku - Poradnik Komisji Europejskiej

Przewodnik wyjaśnia m.in., co trzeba zrobić, by właściwie przygotować się do wyjazdu za granicę, kto może pomóc w poszukiwaniu miejsca pracy, jakie usługi oferuje sieć EURES oraz jak wyglądają zwykle procedury rekrutacyjne. W publikacji można również znaleźć podstawowe informacje nt. zakładania działalności gospodarczej i transgranicznego świadczenia usług.

 

Czytaj dalej...