Nowy katalog Language Job Guide 2016

Zapraszamy do lektury katalogu Language Job Guide 2016 promującego językowy rynek pracy. Katalog przedstawia zarówno możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego z j.obcym w danym sektorze branżowym ale także przedstawia profile filologiczne kluczowych uczelni wyższych i zachęca do udziału w organizowanych przez te uczelnie targach pracy i wydarzeniach językowych.

Czytaj dalej...

Kariera z językiem obcym. Nowy przewodnik Language Job Guide 2015.

Zachęcamy do lektury nowego przewodnika Language Job Guide 2015 oraz odwiedzenia portalu LinguaJob.pl - jedynego w Polsce portalu pracy skierowanego do grona ściśle wyspecjalizowanych kandydatów w danym sektorze biznesu o wysokich kompetencjach językowych.

 

Czytaj dalej...

Kariera w finansach i bankowości

Dzięki lekturze nowego przewodnika dowiesz się m.in.

  • kim są liderzy zmiany w ramach sektora nowoczesnych usług biznesowych;
  • jak zarządzanie projektami wpływa na zakres obowiązków finansistów;
  • jak zmieniają się relacje pomiędzy bankiem a klientami;
  • jakich nowych kompetencji oczekuje od doradców konsulting innowacji;
  • jak do zmian mogą przygotować nas kwalifikacje zawodowe.

 

Czytaj dalej...

24 błędy w CV przez które nie dostaniesz pracy.

 

Wiesz jak napisać CV, ale pewnie czasem się zastanawiasz: Dlaczego wysyłam wiele CV, ale tak rzadko chodzę na rozmowy kwalifikacyjne?

 

Czytaj dalej...

Kariera w IT? Nowy przewodnik KarieryPlus już dostępny!

KarieraPlus_UDiB.jpg Prezentujemy najnowszy przewodnik branżowy KarieraPlus IT 2014 skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery i poszerzaniem wiedzy z zakresu IT.

 

Czytaj dalej...

KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe.

KarieraPlus_UDiB.jpg Ukazał się nowy przewodnik „KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe” skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze ekonomii, finansów, księgowości czy zarządzania.

 

Czytaj dalej...

"Poradnik Praca" dla osób wkraczających na rynek pracy

W styczniu tego roku ukazała się pierwsza edycja "Poradnika Praca" skierowanego do osób wkraczających na rynek pracy. "Poradnik Praca" to kompendium zawierające praktyczne porady, wskazówki pracodawców oraz analizę obecnego rynku pracy w podziale na 10 branż.

Czytaj dalej...

Zapraszamy po odbiór przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości"

Czy masz już dość informacji o kryzysie, zwolnieniach i rosnącym bezrobociu wśród ludzi młodych? Jesteś kreatywny, nie boisz się wyzwań, a studia to również czas na zdobycie pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych? Sięgnij po najnowsze wydanie przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” i podejmij wyzwanie, jakie stawia przed Tobą współczesny rynek pracy.

Czytaj dalej...

"Przetrwaj sesję"

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem "Przetrwaj sesję", w którym znajdziecie podpowiedzi, jak dobrze przygotować się do egzaminów, skoncentrować sie na celach, jak poradzić sobie ze stresem oraz wiele innych artykułów, które pomogą przejść Wam ten intensywny okres.

Czytaj dalej...

KarieraPlus Sprzedaż

Prezentujemy branżowy Przewodnik KarieraPlus Sprzedaż, skierowany do studentów zainteresowanych pracą w handlu. W Przewodniku KarieraPlus Sprzedaż znajdują się porady dla handlowców dotyczące wyboru ścieżki zawodowej, sytuacji na rynku pracy, procesu rekrutacyjnego oraz budowania swojej pozycji w sprzedaży. Przewodnik zawiera także informacje o możliwościach kariery oraz inspirujące rozmowy z osobami, którym udało się osiągnąć sukces.

Czytaj dalej...