P.T. Pracownicy i Studenci
Wydziału Filozofii KUL

 

Uprzejmie zapraszam na obchody Święta Patronalnego Wydziału Filozofii KUL, które odbędą się 15 listopada 2011 r. (wtorek), we wspomnienie św. Alberta, Patrona Wydziału.

 

Uroczystość rozpocznie się modlitwą przy grobach naszych Profesorów na cmentarzu przy ul. Lipowej, co od lat starannie pielęgnują nasi Studenci, na którą wyruszymy spod kościoła akademickiego o godz. 10.30. O godz. 12.15 odprawimy w kościele akademickim Mszę św. za Osoby tworzące obecnie i w przeszłości społeczność wydziałową. Mszy św. będzie przewodniczył JM Ksiądz Profesor Stanisław Wilk, Rektor KUL, a kazanie wygłosi Ksiądz Profesor Piotr Moskal.

 

Właściwa uroczystość, podczas której promocje doktorskie poprowadzi JM Ksiądz Profesor Stanisław Wilk, Rektor KUL, rozpocznie się o godz. 13.30 w Auli (C-1031). W ramach tej uroczystości uczcimy Księdza Profesora Andrzeja Bronka, długoletniego Profesora naszego Wydziału. Sylwetkę naukową Księdza Profesora przedstawi Pani Dziekan Ewa Agnieszka Lekka-Kowalik.

 

Do udziału w Uroczystościach Patronalnych zapraszam wszystkich Pracowników i Studentów Wydziału w dniu 15 listopada 2011 r., od godz. 10.00 do 15.30. Udział w uroczystościach zwalnia od udziału w zajęciach dydaktycznych.

Ks. prof. dr hab. Stanisław Janeczek
Dziekan Wydziału Filozofii KUL

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 15.11.2011, godz. 09:40 - Andrzej Zykubek