Zapraszamy na webinar "Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych", który odbędzie się 14 maja 2021 r. (piątek) o godzinie 11:00 na MS Teams.

 

Podczas spotkania uczestnicy poznają firmę CERI, proces rekrutacji oraz możliwości rozwoju oraz dowiedzą się jak ważny jest język niemiecki na rynku pracy. Na szkoleniu zajmiemy się ogólnym słownictwem związanym z operacjami bankowymi oraz pokażemy jak w praktyce wygląda back office jednego z największych niemieckich banków.

 

Spotkanie skierowane do studentów/absolwentów Germanistyki oraz studentów/absolwentów innych kierunków znających język niemiecki na poziomie B1+, zainteresowanych podjęciem pracy zdalnej również w niepełnym wymiarze.

 

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem możliwości udziału w spotkaniu.

 

https://kariera.kul.pl/index.php/151515?newtest=Y&lang=pl

 

 

 

Spotkanie poprowadzą:

 

Eliza Wiśniewska -  od 5 lat Kierownik zespołów CKOPN w obszarze działalności: Payments. Wraz z zespołem obsługuje duże firmy oraz klientów VIP. Ponadto realizuje różne projekty firmowe, migruje procesy z Niemiec oraz szuka dla nich optymalizacji. Prywatnie jest żoną i mamą energicznego Milana. Uwielbia podróżować ze swoimi chłopakami, tańczyć i piec ciasta.

 

Łukasz Ławreniuk - specjalista ds.HR Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie w obszarze soft HR. Źródłem największej satysfakcji zawodowej jest dla niego praca z młodymi ludźmi poprzez wspieranie ich rozwoju, kompetencji zawodowych oraz kariery w CERI International. Jest tatą dwójki małych urwisów. Uwielbia grę w koszykówkę i pyszną podlaską kuchnię.

 

Więcej o firmie:

strona www - www.ceri.pl

FB - https://www.facebook.com/CERIinternational

Inst - https://www.instagram.com/ceriinternational/?hl=pl

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/ceri-international

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 29.04.2021, godz. 07:49 - Marta Szymańska-Jarosz