Tydzień adaptacyjny

Tydzień adaptacyjny dla studentów I i II roczników w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj dalej...

Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022

Zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców na mszę świętą z okazji rozpoczęcia roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się 1 października o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Pawła II, ul. Ofiar Katynia 8a.

Mszy świętej będzie przewodniczył J.E. ksiądz biskup Edward Frankowski.

 

Serdecznie zapraszamy


Kolejna nowość w ofercie studiów w Filii KUL w Stalowej Woli - Nauki o rodzinie

Ruszył nabór na nauki o rodzinie. Studia te mają charakter interdyscyplinarny. Program studiów obejmuje szeroko rozumianą problematykę małżeństwa i rodziny we współczesnym świecie z uwzględnieniem aspektów filozoficznych, psychologicznych, socjologicznych, prawnych i teologicznych.

 

Czytaj dalej...

Grant Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego dla Filii KUL w Stalowej Woli

Filia KUL w Stalowej Woli ponownie znalazła się w gronie wyższych uczelni, które otrzymały dotację inwestycyjną z budżetu Województwa Podkarpackiego. W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie umowę o przyznaniu dotacji, w imieniu Uniwersytetu, podpisał Pełnomocnik ds. Filii KUL w Stalowej Woli dr hab. Michał Wyrostkiewicz, prof. KUL.

 

Czytaj dalej...

Bezpieczeństwo narodowe nowością w Filii KUL w Stalowej Woli – rusza rekrutacjaBezpieczeństwo narodowe – studia I i II stopnia nowym kierunkiem w ofercie Filii KUL w Stalowej Woli. Rozpoczął się nabór w trybie wolnym.

Czytaj dalej...

Administracja nowym kierunkiem w Filii KUL w Stalowej Woli

Od października tego roku w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli będzie można studiować administrację. Rekrutacja na studia licencjackie na tym kierunku będzie prowadzona w trybie wolnym od 9 lipca, za pośrednictwem strony kandydat.kul.pl.

 

Czytaj dalej...

Uroczyste podpisanie "Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego"

W dniu 29 czerwca 2021r. miało miejsce uroczyste podpisanie "Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowieckiego".

 

Czytaj dalej...

Spotkanie delegacji KUL

Spotkania delegacji KUL, na czele z Rektorem ks. prof. Mirosławem Kalinowskim, z prezydentem Miasta Stalowa Wola Panem Lucjuszem Nadbereżnym i burmistrzem Sandomierza Panem Marcinem Marcem.

 

spotkanie_4_czerwca_2021r._4

Czytaj dalej...

Spotkanie Rektora KUL ks. prof. Mirosława Kalinowskiego z księżmi proboszczami i dziekanami dekanatów Diecezji Sandomierskiej

Rektor KUL ks. prof. Mirosław Kalinowski spotkał się w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Stalowej Woli z księżmi proboszczami i dziekanami dekanatów Diecezji Sandomierskiej.

 

spotkanie_4_czerwca_2021r._1

Czytaj dalej...

Ruszyła rekrutacja na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II

Ruszyła rekrutacja na KUL. Dotyczy to także Filii KUL w Stalowej Woli, gdzie już teraz zapraszamy na dietetykę i inżynierię środowiska, a niebawem kolejne kierunki, które będzie można studiować od października tego roku. W planach jest uruchomienie nauk o rodzinie (I stopień), administracji (I stopień) oraz bezpieczeństwa narodowego (I i II stopień).

Czytaj dalej...