naglowek_gorny_v1


CEL AKCJI

Wsparcie osób starszych i samotnych w wieku 65 plus osób ze Stalowej Woli, będących w trudnej sytuacji życiowej w okresie przedświątecznym poprzez zbiórkę darów rzeczowych nadających się do dłuższego przechowywania (artykuły spożywcze, chemiczne i tekstylne) a następnie przekazanie ich, tym osobom za pośrednictwem pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli i wolontariuszy.

 

ODBIORCY AKCJI

Samotni mieszkańcy Stalowej Woli w wieku 65 plus oraz osoby, będące w trudnej sytuacji życiowej. Kwalifikacja odbiorców pomocy będzie prowadzona przez Organizatora - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, na podstawie zgłoszeń dokonywanych na druku karty zgłoszeniowej przez pracowników MOPS w Stalowej Woli.

 

TERMINY AKCJI

  1. 24 października – 30 listopada 2022 roku – zbiórki paczek;
  2. 25 listopada – 6 grudnia 2022 roku – dystrybucja paczek wśród mieszkańcówStalowej Woli w wieku 65 plus;
  3. 25 listopada (ostatni piątek miesiąca) w budynku uczelni, w sali 202 na drugim piętrze, od godziny 8:00 do 14:00 będzie trwać wspólne pakowanie podarków oraz pisanie kartek z życzeniami. W tym dniu uczelnia zakończy zbieranie datków. Zachęcamy  wszystkich do uczestnictwa!
  4. 16 grudnia 2022 roku – zakończenie Akcji
  5. 31 stycznia 2023 roku – ostateczne rozliczenie Akcji

 

Filia KUL w Stalowej Woli aktywnie brała udział w tegorocznej akcji. Szczere podziękowania należą się wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć zbiórkę. Wspólnie ze studentami, udało się stworzyć łącznie trzy wypełnione po brzegi paczki, z których cieszyć się będą wybrani mieszkańcy naszego miasta.

 

 

 

kolaz_v1aa

 

kolaz_drugi_v1a

 

Autor: Alan Szarek
Ostatnia aktualizacja: 01.12.2022, godz. 15:36 - Alan Szarek