#staż #płatnystaż #praca #kariera #fianse #analityk

5_4
Jeżeli marzysz o karierze analityka finansowego, lubisz cyferki, przyjaźnisz się z Excelem to mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację. Menadżerowie z MSCG, wiodącej firmy doradztwa biznesowego w Polsce, szukają do swojego zespołu osób, które chcą rozwijać się w: finansach, badaniu rentowności produktów, tworzeniu prognoz, analizie planowanych przedsięwzięć wraz z oceną ryzyka.  
Czytaj dalej...

Ruszyła kolejna edycja Programu Ambasador PZU dla studentów!

pzu

Wśród zalet Programu Ambasador można wymienić: możliwość pozyskania nowej wiedzy i doświadczenia, szkolenia rozwojowe, skrócony proces rekrutacji do programów PZU, wsparcie przy realizacji projektów studenckich, rozbudowę sieci kontaktów. 

Czytaj dalej...

Wycieczki Akademickie dla studentów

wycieczki_akademickie

Cykl „Wycieczki Akademickie”, w ramach którego proponujemy trasę „Sześć tysięcy kroków po Lublinie”, to bezpłatne spacery, prowadzone w języku polskim lub angielskim. Organizator zapewnia również tłumaczenie na język migowy. Program dedykowany jest młodym ludziom – zapraszamy studentów: zarówno polskich, jak i zagranicznych. 

Czytaj dalej...

Poszukiwani wolontariusze - Koordynatorzy ds. Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

 

szlachetna

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy dwóch programach Stowarzyszenia WIOSNA: SZLACHETNEJ PACZKI oraz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Obecnie poszukujemy Koordynatorów ds. Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, bez których Mądra Pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni, w 16 województwach w Polsce rekrutują zespoły Specjalistów_ek ds. Promocji, którzy odpowiadają za kontakt z mediami i partnerami, prowadzą Paczkowe social media i wspierają Wolontariuszy_ki w działaniach.

Czytaj dalej...

Praca.pl rusza z konkursem dla studentów

4_4

każdy, kto chce wziąć udział w konkursie powinien napisać artykuł na temat: Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości” i wraz z formularzem kontaktowym wysłać na adres e-mail: konkurs@praca.pl.

Czytaj dalej...

Jeronimo Martins - Płatne praktyki

kafelek2

Płatne praktyki w Dziale Personalnym oraz w Dziale Planowania.

Czytaj dalej...

Prestiżowy program stypendialny Nowe Technologie dla Dziewczyn

1_3
Flagowy program stypendialny Fundacji Edukacyjnej Perspektywy realizowany we współpracy z firmą INTEL. Nabór trwa do 30 czerwca 2023 ! 
Czytaj dalej...

Konkurs dla młodych naukowców z obszaru cyberbezpieczeństwa i kryptologii

mon Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza studentów oraz absolwentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu dla młodych naukowców z obszaru cyberbezpieczeństwa i kryptologii o nagrodę im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii.
Czytaj dalej...

Letnia Akademia Talentów Sii

sii_kwadrat_pl Zapraszamy studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II do wzięcia udziału w Letniej Akademii Talentów Sii — wakacyjnej edycji naszego programu stażowego. 
Czytaj dalej...