Holandia - oferta pracy przy zbiorze kwiatów

1_3

Oferta pracy do Holandii, nr ref. WBS1942321 – zbiór kwiatów,

Czytaj dalej...

Nowe programy rozwojowe w ramach Stypendiów Santander #LifelongLearning

1_3

Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. 

Czytaj dalej...

Praca w audycie finansowym - opcje awansu

3_3

Wraz z zespołem Praca.pl polecamy tekst: Praca w audycie finansowym - opcje awansu. Wspólnie z firmą KPMG opisujemy, jak może wyglądać ścieżka kariery w tej branży, kto i jak szybko może awansować. Zachęcamy również do rozpoczęcia drogi od praktyk 

Czytaj dalej...

Biedronka poszukuje nowych talentów

5_4

Udział w kluczowych projektach, możliwość pracy w różnych strukturach firmy, uczestnictwo w licznych szkoleniach, współpraca z doświadczonymi menedżerami, stabilne zatrudnienie oraz szansa na rozwój kariery. Oferta skierowana jest do studentów oraz absolwentów wybranych kierunków studiów.

Czytaj dalej...

Młodzi na rynku pracy

1_3

Parlament Studentów RP zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety "Młodzi na rynku pracy". Zachęcamy Studentów/Absolwentów do udziału w badaniu.

Czytaj dalej...

XII edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

1_3

Zachęcamy do wzięcia udziału w XII edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową. Przyjmujemy prace: licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktoranckie z zakresu szeroko rozumianego rozwoju Lublina, obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów, nie wcześniej niż w 2018 r. Termin zgłoszeń upływa 15 września 2021 r.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do Programu Ambasadorskiego EY

5_4

Rozpoczęła się wyczekiwana przez studentów rekrutacja do kolejnej edycji Programu Ambasadorskiego EY – Ambasador Poziom Wyżej. Jest to okazja dla studentów na poznanie globalnej firmy doradczej od środka oraz na zdobycie cennego doświadczenia.

Czytaj dalej...

Uwolnij tysiące możliwości z Moim Stypendium

1_3 Studia na wymarzonej uczelni, realizacja projektu artystycznego czy społecznego, rozwój sportowy, wyjazd naukowy za granicę… Na portalu MojeStypendium.pl znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, a także rzetelne artykuły o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.
Czytaj dalej...

LINGARO BOOTCAMP#3 

2_3

Startuje rekrutacja na 3 edycję Bootcampu IT Lingaro – Data Analytics in the Cloud! Jest to inicjatywa rozwojowa przeznaczona dla studentów i absolwentów kierunków IT oraz pokrewnych, a także juniorów poszukujących pierwszego doświadczenia. 

Czytaj dalej...

Zerowy PIT dla młodych

1_3 Zerowy PIT dla młodych to preferencja w podatku dochodowym od osób fizycznych, zwana ulgą dla młodych. Dzięki niej zarobki pracowników do 26. roku życia są zwolnione z podatku. Już teraz ponad 2 mln młodych zarabia więcej.
Czytaj dalej...