Jak przebiega sesja Assessment Center? | #przydasie

3_3

Sesja Assessment Center służy weryfikacji kompetencji kandydatów do pracy. Osoby uczestniczące w AC rozwiązują różne zadania, dzięki czemu można sprawdzić ich umiejętności oraz stopień dopasowania do stanowiska i kultury organizacyjnej. Potencjalnych pracowników obserwuje zespół ekspertów.

Czytaj dalej...

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne 2020

rekrutacja

Ambasada Niemiec uprzejmie informuje o naborze na Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne (IPS) 2020. Stypendium to ogromna szansa dla młodych ludzi na poszerzenie swoich horyzontów i nawiązanie kontaktów przydatnych w życiu zawodowym.

Czytaj dalej...

Praktyka w Urzędzie BEREC - Agencji Unii Europejskiej z siedzibą w Rydze (Łotwa)

rekrutacja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Urząd BEREC - Agencja Unii Europejskiej z siedzibą w Rydze (Łotwa) ogłosiła możliwość ubiegania się o staż dla następujących profili: zasoby ludzkie, ICT, zamówienia i finanse, komunikacja, zarządzanie programami, polityka i administracja.

Czytaj dalej...

Letnia Akademia Kompetencji | bezpłatne warsztaty

1_3

 

Zapraszamy do udziału w Letniej Akademia Kompetencji - cyklu bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez doradców zawodowych Biura Karier KUL. Celem tego wydarzenia jest wsparcie studentów i absolwentów w procesie poszukiwania pracy i zdobywaniu kompetencji oczekiwanych przez pracodawców.

 

Czytaj dalej...

Szczegółowy zakres i harmonogram programu "Cool Careers"

rekrutacja

Szykujcie się! Już tego lata rusza program "Cool Careers", który może odmienić życie zawodowe kogoś z Was! Wyposażymy Cię w ‘pakiet startowy" wiedzy o sobie oraz kompetencji i umiejętności potrzebnych na rynku pracy!

Czytaj dalej...

Marka osobista na studiach

3_3

Na Facebooku szpiegują Cię nie tylko sąsiedzi i dawne licealne miłości. Na Twojego Facebooka zaglądają też rekruterzy, więc lepiej się pilnować. W końcu wszyscy mamy znajomych, którzy udostępniają zdjęcia wywołujące lekki uśmiech albo, co gorsza, zażenowanie, a nikt z nas nie chce być oceniany podobnie. Jak temu przeciwdziałać? Można chociażby zacząć od audytu swoich mediów społecznościowych.

Czytaj dalej...

Absolwencie! Wystartuj najlepiej jak potrafisz!

1_3

Wyczekiwany moment. Właśnie uroczyście kończysz studia. Tato jest z ciebie dumny, mama ociera łzy wzruszenia. Jeszcze pamiątkowe zdjęcia z promotorem i kolegami z seminarium. Teraz wszyscy (łącznie z Tobą) oczekują, że twoja ścieżka kariery potoczy się błyskawicznie. Chcesz by się tak stało? Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Czytaj dalej...

Jak stworzyć portfolio?

3_3

Portfolio to zbiór projektów i istotnych prac. Może zostać stworzone z rysunków, fotografii lub artykułów – wszystko zależy od rodzaju zawodu, w którym pracujesz. Dzięki profesjonalnemu portfolio pracodawca zapozna się z Twoimi kompetencjami i sprawdzi, czy jesteś właściwym kandydatem na dane stanowisko.

Czytaj dalej...

Pora pomyśleć jak ma wyglądać Twoja kariera

1_3

Wakacje rozpoczęły się na dobre! To doskonały moment, aby wygospodarować godzinę i spotkać się z naszym doradcą kariery. Pomożemy w odkryciu Twoich mocnych stron oraz określeniu celów zawodowych. Gwarantujemy Ci pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz skutecznie przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

Czytaj dalej...

Oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów

1_3

Czy wiesz, że wakacje to wcale nie martwy okres na poszukiwanie pracy? Wiele firm planuje duże projekty na jesień i potrzebuje zrekrutować pracownika już! Sprawdź jacy pracodawcy z regionu i kraju poszukują pracowników, stażystów czy praktykantów. Skorzystaj z naszej bazy ofert pracy, praktyk i staży. Mamy nadzieję, że okaże się pomocna.

Czytaj dalej...