Program grantowy na rzecz innowacji społecznych w obszarze dostępności

1_3

Inkubator Innowacji Społecznych utworzony przez Partnerstwo Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Podkarpackiej Akademii Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza zaprasza do składania FISZEK INNOWACJI w ramach projektu pt. „INNOES – program grantowy na rzecz innowacji społecznych w obszarze dostępności”.

Czytaj dalej...

Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

1_3

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw zaprasza do uczestnictwa w szesnastej edycji Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w dniach 6-10 września br.

Czytaj dalej...

Goldman Sachs Women's Trader Academy

5_4

Applications for the 2021 Goldman Sachs Women's Trader Academy are now open! Do not miss the chance to gain an excellent trade experience with Goldman Sachs!

 

The Academy, the first of its kind in the region and industry, provides women students graduating in 2023 an opportunity to learn more about trading, gaining real-life perspective on the industry while making invaluable connections. The aim is to upskill and prepare women into future trading roles through an interactive three month programme, open to students from all degree backgrounds.

 

To Take part – please apply online by Sunday 1 August, or reach out to the Global Markets Campus Recruiting Team with any questions.

Czytaj dalej...

Letnia Akademia Kompetencji Biura Karier KUL

2_3

Biuro Karier KUL zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby z dorobkiem zawodowym na Letnią Akademię Kompetencji - cykl bezpłatnych webinarów poruszających kluczowe treści dla osób świadomie planujących swoją karierę.

Szkolenia w formie webinarów będą odbywały się w lipcu oraz sierpniu br. za pośrednictwem platformy Teams. Poprowadzą je eksperci HR, praktycy biznesu oraz doświadczeni doradcy rynku pracy.

Czytaj dalej...

Wolontariuszka/Wolontariusz Szlachetnej Paczki

5_4

Pomagając jako Wolontariusz_ka w Szlachetnej Paczce, wpływasz na realną zmianę w życiu rodzin w potrzebie. Co więcej, pomaganie pozwala poczuć się lepiej i daje osobistą korzyść. Dzięki temu możemy się poczuć lepszymi ludźmi, przeżywamy radość i inne pozytywne emocje, zyskujemy poczucie wpływu.

Czytaj dalej...

Liderka/Lider Szlachetnej Paczki

1_3

SZLACHETNA PACZKA to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Od 20 lat łączy Polaków wokół idei mądrej pomocy najbardziej potrzebującym. Paczka pomaga rodzinom i osobom samotnym wyjść z trudnej sytuacji i wspiera je w samodzielnym radzeniu sobie w życiu.

Czytaj dalej...

Wolontariuszka/ Wolontariusz Akademii Przyszłości

5_4

Dzięki pracy Wolontariuszy działających w oparciu o metodologię tutoringu, mali podopieczni Akademii odkrywają swoje mocne strony i zaczynają traktować życiowe przeszkody jako wyzwania, a nie bariery. 

Czytaj dalej...

Liderka/Lider Akademii Przyszłości

1_3

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga budować poczucie własnej wartości dzieciom, które nie wierzą w siebie. Akademia to dla nich przestrzeń kreatywnej pracy nad własnym potencjałem, który wcześniej – z wielu przyczyn – nie był w pełni rozwijany.  

Czytaj dalej...

Nowe programy rozwojowe w ramach Stypendiów Santander #LifelongLearning

1_3

Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. 

Czytaj dalej...

Praca w audycie finansowym - opcje awansu

3_3

Wraz z zespołem Praca.pl polecamy tekst: Praca w audycie finansowym - opcje awansu. Wspólnie z firmą KPMG opisujemy, jak może wyglądać ścieżka kariery w tej branży, kto i jak szybko może awansować. Zachęcamy również do rozpoczęcia drogi od praktyk 

Czytaj dalej...