Rekrutacja studentów KUL do programu rozwojowego  „Cool Careers” - 2020/2021

rekrutacja

Szykujcie się! Kolejna edycja programu "Cool Careers" na rok akademicki 2020/2021 już ruszyła! Zgłoś się do projektu, a my wyposażymy Cię w "karierowy pakiet startowy": wiedzę o swoich mocnych stronach, talentach oraz kompetencje, a także w umiejętności potrzebne na rynku pracy!

Czytaj dalej...

Najnowsze wydanie ,,Kariera + Edukacja" SEMESTRU

1_3

Można już BEZPŁATNIEpobierać i czytać najnowsze wydanie "Kariera + Edukacja" SEMESTRu!

Czytaj dalej...

Projekt ,,Gotowi do pracy"

5_4

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie " Gotowi do pracy" współfinansowanym z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj dalej...

GRUPA AZOTY PUŁAWY PRZYZNAJE STYPENDIA

1_3

Program stypendialny Grupy Azoty PUŁAWY skierowany jest do studentów studiów stacjonarnych II stopnia oraz studentów IV i V roku jednolitych studiów magisterskich posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie.

Czytaj dalej...

Letnia Akademia Kompetencji 2020 Biura Karier KUL | bezpłatne webinary

1_3

 

Zapraszamy do udziału w Letniej Akademia Kompetencji 2020 Biura Karier KUL to praktyczne webinary zawodowe przeprowadzone w wakacje przez TOPowych ekspertów HR, praktyków biznesu i doświadczonych doradców dla studentów, świeżo upieczonych absolwentów i osób z dorobkiem zawodowym.

 

Czytaj dalej...

Szkolenie Silicon Valley UX Writing Training Days

1_3

Trwa ogólnopolska rekrutacja studentów anglistyk/ filologii w zakresie języka angielskiego do szkolenia Silicon Valley UX Writing Training Days, który odbędzie się w dn. 14-16 października 2020 w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Czytaj dalej...

Wydanie „Eurostudenta” w formie online

3_3 Niestety nie mogliśmy się spotkać osobiście, dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydanie „Eurostudenta” w formie online poświęcone najlepszym pracodawcom: https://ewydanie.eurostudent.pl/2020-cze/!
Czytaj dalej...

Akademia młodego wolontariusza

1_3

Celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności społecznych ważnych na rynku pracy 150 osób młodych, w wieku od 15 lat do 29 lat, w tym z niepełnosprawnościami, których kompetencje społeczne wymagają rozwoju z perspektywy potrzeb i wymogów rynku pracy na terenie woj. lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Czytaj dalej...

Weź udział w Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+

1_3

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie  biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie.

Czytaj dalej...

Sektor SSC/BPO w Polsce – szansą dla osób chcących się przekwalifikować?

3_3 Jak wybrać kierunek zmiany pracy? Dlaczego zmianie ścieżki kariery sprzyja sektor BPO/SSC? O tym w artykule Praca.pl.
Czytaj dalej...