Rekrutacja trwa!

Zapraszamy do udziału w specjalistycznych kursach językowych. Formularze zgłoszeniowe, ankieta, oświadczenie są dostępne do pobrania na stronie projektowej [zakładka: rekrutacja]. Dokumenty rekrutacyjne można złożyć osobiście w biurze projektu lub wysłać tradycyjną pocztą na adres:

 

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Dział Obsługi Badań i Rozwoju Uniwersytetu

Sekcja Funduszy Strukturalnych

Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin

Z dopiskiem: projekt PWP

 

2014-07-21

Organizacja czasu pracy biura projektu

Od 1 lipca br. ulegnie zmianie organizacja czasu pracy biura projektu. 

Biuro będzie czynne dla interesantów od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: poniedziałek, czwartek (7.00-16.00), wtorek, środa, piątek (7.00-15.00).

2014-06-27

Wizyta studyjna Paris-8 na KUL

Wizyta studyjna dr Ewy Lenart, pracownika naukowo-dydaktycznego Université Paris VIII Saint-Denis (Paris-8), na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

2014-06-01 Czytaj dalej...

Rekrutacja na bezpłatne kursy językowe rozpoczęta!

Proces rekrutacji rozpoczynamy dn. 26 maja br. Formularze zgłoszeniowe, ankieta (dokumenty - wydruk dwustronny), regulamin uczestnictwa w projekcie są dostępne do pobrania na stronie projektowej [zakładka: rekrutacja]. W przypadku kursów językowych termin zakończenia rekrutacji to 22 sierpnia; rekrutacja na specjalizację Komunikacja medialna w polsko-ukraińskiej pracy dziennikarskiej potrwa do końca okresu rekrutacji na studia I stopnia.

 

Zachęcamy do udziału w projekcie!

2014-05-26

Spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne zorganizowane w ramach projektu "PWP - Kształcenie zawodowe na neofilologiach KUL na potrzeby rynku pracy" w dn. 22 maja br. (czwartek) w CN-208 o godz. 16.00. Na spotkaniu zostanie zaprezentowana oferta projektu: specjalistyczne kursy językowe, nowa specjalizacja na kierunku Filologia słowiańska, kwestie formalne: wymagania, formularze,  zasady rekrutacji.

2014-05-16 Czytaj dalej...

Wizyta studyjna przedstawicieli KUL w L'UHA i Paris-8

W dniach 11-17 maja odbywa się druga z zaplanowanych wizyt studyjnych zorganizowanych w ramach projektu. Przedstawiciele KUL - pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz doktoranci odwiedzą dwa ośrodki partnerskie - Université de Haute-Alsace (L'UHA) i Université Paris 8.

2014-05-15 Czytaj dalej...

Wizyty studyjne dla kadry dydaktycznej IFR

Serdecznie zapraszamy doktorantów, pracowników IFR KUL do złożenia aplikacji na udział w wizytach studyjnych w Paris-8 i L'UHA. Nabór wniosków trwa do 18 kwietnia br. Zasady rekrutacji określa Regulamin wyboru osób - staże, wizyty studyjne [patrz: Rekrutacja].

Niezbędne dokumenty: opinia Dyrektora IFR KUL (dowolna forma), formularz rekrutacyjny (Załącznik nr 1c do Regulaminu rekrutacji do Projektu), ankieta, oświadczenie [patrz: Rekrutacja], CV (wzór UE).

Po złożeniu i weryfikacji pod względem formalnym ww. dokumentów zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod: neofilologie@kul.pl

2014-08-19

Wizyta studyjna L'UHA na KUL

Wizyta studyjna prof. Grety Komur-Thilloy, dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych Université de Haute-Alsace (L'UHA), na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

2014-05-15 Czytaj dalej...

Zaproszenie do udziału w projekcie

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ponadnarodowym projekcie:

 

„PWP – Kształcenie zawodowe na neofilologiach KUL na potrzeby rynku pracy”

 

2014-03-31 Czytaj dalej...

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014, godz. 12:48