Wystawa: "Z miłości do fotografii" - Zapraszamy na wernisaż 11.12.2015 godz. 18:00 Parter Collegium Jana Pawła II KUL

 

Zapraszamy na wernisaż 11.12.2015 godz. 18:00

Parter Collegium Jana Pawła II KUL

 

 

Wystawy, zarówno autorskie, jak i współautorskie, dają twórcom satysfakcję, poczucie spełniania się, ale są też możliwością zderzenia odczuć odbiorców z twórczością autorów. To m.in. właśnie dlatego warto pokazywać swoje prace szerszemu gronu odbiorców, dzieląc się swoją pasją i tym co kocha się robić. Taka idea przyświecała też autorom  wystawy fotograficznej pt.: „Z miłości do fotografii”, którą można oglądać w holu na parterze Collegium Joannis Pauli II KUL do 22 grudnia 2015 roku.

Dziękujemy w imieniu naszej Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej oraz w imieniu Agencji Fotograficznej TERRA za obecność Wszystkich Gości na naszym wernisażu. Dziękujemy za dobre słowa, gratulacje, prezenty, które otrzymaliśmy. To niezwykle miłe jak ktoś docenia naszą pracę. Daje nam to bardzo dużo radości, w sposób szczególny inspiruje, ale i motywuje do podejmowania kolejnych projektów fotograficznych.

Dziękujemy też wszystkim, którzy nam pomogli przy montażu wystawy, szczególnie Oldze i Markowi. Wielkie podziękowania chcemy wyrazić również za wsparcie, które otrzymaliśmy od ROCK BARU. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z uroczystości otwarcia naszej wystawy. Mamy nadzieję, że dostarczyła ona Państwu miłych wrażeń estetycznych i przy kolejnych tego typu imprezach również nie zabraknie Państwa obecności. Do zobaczenia.

 

 

2015-12-09

Witaj wiosnę z TerrąPierwszy dzień wiosny zbliża się wielkimi krokami! Przywitaj go razem z Agencja Fotograficzna TERRA!:) 21marca od godz 9:00, w holu budynku Collegium Norvidianum KUL, będziemy robić zdjęcia wszystkim chętnym!* Następnie zrobimy z nich wielki plakat! I umieścimy zdjęcia w specjalnej facebookowej galerii!:)

Nie musisz się nigdzie zapisywać, chociaż miło by nam było, gdybyś zrobił to w tym wydarzeniu!:) Jednak wystarczy, że będziesz!:) Jedynym warunkiem uczestnictwa jest uśmiech i dobry nastrój!** Także rezerwuj na ten dzień czas, zabieraj ze sobą znajomych (zaproś ich także do udziału w tej akcji tu, na FB!:)) i wpadaj bawić się razem z nami!

Jeśli polubisz nasz FP, wiosna przyjdzie szybciej i będzie trwać dłużej!:))) https://www.facebook.com/AFTerra?bookmark_t=page

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Agencja Fotograficzna Terra

* Z powodu ograniczonej liczby czasu, na jedną osobę/grupę osób przypada jedna fotografia.
** Warunkiem uczestnictwa jest także wyrażenie zgody na upublicznienie wizerunku.

2014-03-20

Paczka Dla Kombatanta

Rodacy Bohaterom – Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach – Boże Narodzenie 2013 – Lublin

Mamy zaszczyt poinformować, że od 28 października 2013 roku, w Lublinie, rusza zbiórka żywności dla kombatantów pozostających za wschodnią granicą naszego kraju. 
W przeciwieństwie do ostatnich edycji zbiórka została rozszerzona o rodziny wielodzietne oraz osoby wskazane przez Związki Polaków na Litwie, Białorusi, Ukrainie i Mołdawii. 
Co jest potrzebne? Kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszce, konserwa mięsna lub rybna, ciastka, bakalie, czekolada oraz najważniejszy element paczki KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.
Dary przynosimy do:

Katolicki Uniwersytet Lubelski, Al. Racławickie 14 Collegium Norwidianum (niższy oszklony budynek), pokój 109 (I piętro).

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 19.
D.S. Bablion, ul. Radziszewskiego 18, pokój 0. 

We wtorki, środy i piątki w godzinach 10:30 do 14:30 oraz w czwartki od 16 do 18.
Na inne terminy przynoszenia produktów prosimy umawiać się przez kontakt mailowy lub telefoniczny: rodacy.bohaterom.lublin@gmail.com, tel. 887 070 194. 
Organizatorzy:

Studencka Międzyuczelniana Organizacja Kresowiaków KUL

Koło Naukowe Historyków Studentów KUL

Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum

Niezależne Zrzeszenie Studentów UMCS Lublin

Agencja Fotograficzna TERRA

Stowarzyszenie Odra - Niemen (ogólnopolski) 
Patronaty Honorowe:

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Lublin Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Lublin 

2013-12-01

Agencja Fotograficzna TERRA organizuję wernisaż fotografii pt: „Portret”

 

Dnia 24 października 2013 roku  o godzinie 18:00 w Collegium Jana Pawła II  Agencja Fotograficzna TERRA organizuję wernisaż fotografii pt: „Portret”.

TERRA  Agencja Fotograficzna działająca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim  zaprasza na  wystawę organizowaną przez studentów uczelni. Wernisaż składać się będzie z 30 fotografii  ukazujących charakter przedstawionych osób. Autorzy wystawy mają na celu unaocznienie za pomocą własnych wytworów tym kim są i w jaki sposób mogą wyrazić samych siebie.

Organizatorami wernisażu są : Dariusz Lipa, Olga Czerwińska, Rafał Bil, Joanna Jańczuk, Aleksandra Drobiniak, Sandra Kamińska, Wojciech Wójciuk.

Paulina Małysza

2013-10-03

Portret

TERRA – wernisaż fotografii

 

Dnia 24 października 2013 roku  o godzinie 18:00

w Collegium Jana Pawła II 

Agencja Fotograficzna TERRA

organizuję wernisaż fotografii

„Portret”

 

 

TERRA  Agencja Fotograficzna działająca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim  zaprasza na  wystawę organizowaną przez studentów uczelni. Wernisaż składać się będzie z 30 fotografii  ukazujących charakter przedstawionych osób. Autorzy wystawy mają na celu unaocznienie za pomocą własnych wytworów tym kim są i w jaki sposób mogą wyrazić samych siebie.

Organizatorami wernisażu są : Dariusz Lipa, Olga Czerwińska, Rafał Bil, Joanna Jańczuk, Aleksandra Drobiniak, Sandra Kamińska, Wojciech Wójciuk.

Paulina Małysza

2013-10-01

Portret weterana - wystawa 2012

 /PDF/

 

 

 

 

 

 

 

2012-02-12