Dr Justyna Iskra

Literatura - czyli taki świat, który potrafi zachwycać i przerażać, inspirować i tłamsić, doceniać i niszczyć, wynosić na szczyty i rzucać w przepaść, zachwycać fikcją i boleśnie odsłaniać prawdę.

Podróże - bo bez nich codzienność staje się nie do udźwignięcia.


Ks. dr hab. Waldemar Klinkosz

Radiokomunikacja – bo warto być w kontakcie.

Żeglarstwo – żeby móc się wyciszyć.


Mgr Wojciech Styk

Człowiek – zarówno umysł, jak i ciało, a głownie holistyczne podejście do człowieka, twórczość, rozwój i oddziaływanie na siebie ludzi i otoczenia.

Nieznane i niedostępne – od małej nieznanej plaży po opuszczone obiekty przemysłowe – bo to pasja poznawania, w wyniku której można się wiele nauczyć.


Dr Małgorzata Artymiak

Konie – bo to one pomagają odkrywać wiedzę o sobie i świecie i ludzie – z którymi , dla których i dzięki którym robię to, co robię.


Dr Dagmara Łupicka-Szczęśnik

Fotografia otoczenia - podzieloną na cykle tematyczne, ale także twarzy ludzkich stanowiących swoistą, nie od razu uchwytną narrację.

Literatura i jej analiza - poszukiwanie pozycji literackich o charakterze biblioterapeutycznym i psychoprofilaktycznym. Od wielu lat wykorzystywanie piśmiennictwa górskiego i podróżniczego (ze szczególnym uwzględnieniem pozycji książkowych z lat 60, 70 i 80-tych) w różnego rodzaju projektach, warsztatach rozwojowych, a także w celach biblioterapeutycznych i psychoprofilaktycznych.

Podróże - w każdej wolnej chwili, poszukiwanie cudnych, dzikich miejsc na nogach, kajakiem i samochodem; powracanie w te miejsca w różnych porach roku.

Sport - narty biegowe, zjazdowe, kajakarstwo, rower, górskie eskapady.

 

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018, godz. 10:03 - Leszek Wojtowicz