Grudzień

 

Dnia 5 grudnia w Sędziszowie Małopolskim odbyła się ogólnopolska konferencja "Osobliwości małych miast" – Edycja podkarpacka. Tydzień później (12 grudnia) w Supraślu odbyła się edycja podlaska.

 

Zdjęcia

 


 

Listopad

 

W dniu 27 listopada 2015 w Lublinie odbyła się konferencja zatytułowana „Dodać życia do lat- aktywnie ku emeryturze” , która została zorganizowana przez Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku w ramach projektu Erasmus+ BALL.

 

Galeria

 

--------------------

 

W dniach 18-19 listopada Katedra Socjologii Wiedzy i Edukacji wraz z Katedrą Filozofii Społecznej i Katedrą Socjologii Makrostruktur i Ruchów Społecznych zorganizowały kolejną edycję "Studiów nad wiedzą". Tegoroczny temat spotkania - „Wiedza i moralność”.

 

Zdjęcia

 

--------------------

 

Katarzyna Małysz, doktorantka w Katedrze Socjologii Wiedzy i Edukacji otrzymała wyróżnienie w VIII edycji Międzynarodowego Otwartego Konkursu Prac Studenckich i Doktoranckich: "Aktualna nauka (ZSSR, Polska i państwa Europy Środkowo-Wschodniej w polityce światowej XX wieku)".

Więcej

 


 

Wrzesień

 

W dniach 18 - 19 września odbyła się konferencja naukowa na temat nowoczesnych metod edukacji i aktywizacji seniorów.

 

Więcej

 


 

 

Maj

 

W dniu 22 maja w Inkubatorze Medialno-Artystyczny UMCS w Lublinie odbyła się konferencja naukowa pt. "Starość między tradycją a współczesnością".

 

Galeria

 

--------------------

 

Sztab Wojska Polskiego podczas sesji naukowej z okazji 71 rocznicy bitwy o Monte Cassino oraz prezentacją książki "Droga na Monte Cassino" opracowanej przez dr hab. Mariusza Zemło z Katedry.

 

Galeria

Autor: Marek Maj
Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016, godz. 16:33 - Marek Maj