W Pierwszy Dzień Wiosny na KUL witamy maturzystów na Dniu Otwartych Drzwi, organizowanych przez Uniwersytet Otwarty KUL.  Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenia przewidziane w tym dniu pozwolą uczniom zaprzyjaźnionych szkół i tych będących pod patronatem naszego uniwersytetu na dołączenie do studentów naszej Uczelni podczas regularnych zajęć akademickich na poszczególnych kierunkach studiów.

Odwiedziło nas 92 uczniów, którzy wzięli udział w zajęciach na 18 wybranych przez siebie kierunkach studiów. Poza tym, będą mieli możliwość spotkania się z Działem Rekrutacji, aby zdobyć praktyczne rady dot. rekrutacji na poszczególne kierunku, Biurem Karier, który oferuje m.in. indywidualne doradztwo kariery oraz z Ambasadorami, od których mogą się dowiedzieć jak wygląda studiowanie na KULu.

Zapraszamy co fotorelacji.