Tegoroczny VII Dzień Kulturoznawcy będzie jubileuszem 10-lecia działalności Koła Naukowego Studentów Kulturoznawstwa. Z tej okazji chcemy przypomnieć o działalności naszego Koła, a przede wszystkim zaprezentować losy Absolwentów kulturoznawstwa KUL. Ich sylwetki świadczą o tym, że kulturoznawca potrafi aktywnie działać w kulturze, jest jej animatorem, współtwórcą i zna potrzeby odbiorców kultury!

Podczas rozmów i debaty postawimy pytanie, jaka jest rola kulturoznawcy we współczesnej kulturze? Wykłady, debata, wystawa, spotkania z absolwentami i wykładowcami, a nawet koncerty już 25 kwietnia.

Program VII Dnia Kulturoznawcy

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, CTW, sala 113

• 9:30 Otwarcie VII DK dr hab. P. Gondek i Dziekan Wydziału Filozofii dr hab. Monika Walczak, prof. KUL
  • 9:45 dr hab. Imelda Chłodna-Błach
  • 10:15 Ewelina Kruczek
  • 10:30 Koncert Młodzieżowego Studia Piosenki z PMDK w Lubartowie, opiekun Grażyna Grymuza; dyrektor PMDK Jolanta Tomasiewicz
  • 10:45 Urszula Panasiuk
    • 11:10 Przerwa kawowa
  • 11:30 ks. prof. dr hab. Piotr Moskal
  • 12:00 Łukasz Wiącek
  • 12:25 Łukasz Siatkowski
  • 12:45 Tomasz Maczulski
  • 13:00 Karolina Żak
  • 13:15 Agnieszka Dobrzańska
  • 13:30 Łukasz Matuszewski
  • 14:00 Recital Dr. Wojciecha Daszkiewicza
  • 14:15 Debata z udziałem wykładowców Instytutu Kulturoznawstwa, studentów i absolwentów kulturoznawstwa.
    • 15:15 Przerwa kawowa
  • 15:35 Koncert Zespołu „Mimo Wszystko" Wojciech Chudy
    (wstęp wolny)

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prac Łukasza Siatkowskiego pt. „10-lecie Graficznych pejzaży” oraz prezentacja cytatów naszych wykładowców.

Zapraszamy!

Więcej informacji na profilu FB Koła Naukowego Studentów Kulturoznawstwa