Na bloku I dowiecie się jak to jest studiować 2 kierunki, rozpoczynać naukę języka francuskiego od zera na studiach, co można zyskać dzięki wyjazdowi na Erasmusa oraz jakie są opinie studentów różnych lat na temat Filologii Romańskiej KUL. To właśnie na ten blok zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane naszym kierunkiem. Postaramy się rozwiać wszelkie wasze wątpliwości!

Na bloku II będziecie mieli okazję dowiedzieć jaką potęgą jest język francuski oraz poznać wszystkie tajniki życia w Belgii. Pochwalimy się również filmem nagranym specjalnie na tegoroczny Festiwal Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych „FrankoFilm” w Zielonej Górze.

Na bloku III odkryjemy z kolei magię Włoch oraz poznamy prawdziwą twarz mafii włoskiej.

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 20.10.2023, godz. 20:21 - Edyta Kociubińska