65-lecie Koła PTTK nr 1 przy KUL

Zarząd Koła PTTK nr 1 przy KUL zaprasza na jubileusz 65-lecia istnienia koła. Obchody jubileuszowe odbędą się w piątek 16 listopada 2018 r. Rozpoczną się o godz. 12.30 Mszą św. w Kościele Akademickim. O godz. 14.00 zaplanowane zostało spotkanie z władzami uczelni i przedstawicielami PTTK, połączone z promocją jubileuszowej książki pt. „Studenci i turystyka. PTTK na KUL 1953-2018. Historia i wspomnienia” (sala 114 Centrum Transferu Wiedzy, I piętro). Historię koła przedstawią Paweł Sygowski, Katarzyna Zagdańska-Dudek i Piotr Kieraciński. Na zakończenie o swoich podróżach opowiedzą: dr Jan Kamiński z Instytutu Architektury Krajobrazu KUL - Krajobrazy Gruzji; Zygmunt Cywiński – Opowieść o Kolumbii; dr Marek Okoń – Rio de Janerio – miasto marzeń.