Paczka Dla Kombatanta

Rodacy Bohaterom – Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach – Boże Narodzenie 2013 – Lublin

Mamy zaszczyt poinformować, że od 28 października 2013 roku, w Lublinie, rusza zbiórka żywności dla kombatantów pozostających za wschodnią granicą naszego kraju. 
W przeciwieństwie do ostatnich edycji zbiórka została rozszerzona o rodziny wielodzietne oraz osoby wskazane przez Związki Polaków na Litwie, Białorusi, Ukrainie i Mołdawii. 
Co jest potrzebne? Kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszce, konserwa mięsna lub rybna, ciastka, bakalie, czekolada oraz najważniejszy element paczki KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.
Dary przynosimy do:

Katolicki Uniwersytet Lubelski, Al. Racławickie 14 Collegium Norwidianum (niższy oszklony budynek), pokój 109 (I piętro).

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 19.
D.S. Bablion, ul. Radziszewskiego 18, pokój 0. 

We wtorki, środy i piątki w godzinach 10:30 do 14:30 oraz w czwartki od 16 do 18.
Na inne terminy przynoszenia produktów prosimy umawiać się przez kontakt mailowy lub telefoniczny: rodacy.bohaterom.lublin@gmail.com, tel. 887 070 194. 
Organizatorzy:

Studencka Międzyuczelniana Organizacja Kresowiaków KUL

Koło Naukowe Historyków Studentów KUL

Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum

Niezależne Zrzeszenie Studentów UMCS Lublin

Agencja Fotograficzna TERRA

Stowarzyszenie Odra - Niemen (ogólnopolski) 
Patronaty Honorowe:

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Lublin Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Lublin 

2013-10-29

List otwarty studentów KUL

List otwarty środowiska studenckiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II do Pani Prodziekan dr hab. Zofii Kolbuszewskiej, prof. KUL w związku z podpisaniem przez Panią Prodziekan listu otwartego w obronie p. Ewy Wójciak.
 
Z wyrazami szacunku,
 
Dawid Kostecki
Prezes Klubu Vade Mecum
 
Karol Podstawka
Wiceprezes Klubu Vade Mecu
 
2013-03-26

Czekamy na Ciebie!

Z nami łatwo odnajdziesz się w codziennym, skomplikowanym nieraz życiu akademickim a także w rzeczywistości pozauniwersyteckiej. U nas możesz spotkać wielu ciekawych i wybitnych ludzi, rozwijać swoje społeczne zainteresowania, a jednocześnie miło spędzać wolny czas. Dużym plusem Klubu jest jego swobodna formuła. Zapraszamy Cię do udziału w spotkaniach otwartych, a także do aktywnego uczestnictwa w życiu "Vade Mecum". Jeśli chcesz brać aktywny udział w życiu studenckim, Twoje miejsce jest wśród nas!

2011-10-12