Zmiana siedziby Katedry Postępowania Cywilnego

Katedra Postępowania Cywilnego od roku akademickiego 2019/2020 mieści się w pokoju C-740 na VII piętrze Collegium Joannis Pauli II.

 

Udział dr. Pawła Wrzaszcza w spotkaniu CEPEJ

W dniach 2-4 października 2019 r. dr Paweł Wrzaszcz wziął udział w spotkaniu sieci sądów pilotażowych CEPEJ (Rada Europy) w Ciutat de la Justícia de Barcelona.

 

 

Katedra Postępowania Cywilnego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiej Jana Pawła II przeprowadziła w dniu 16 września 2019 r. kolejny projekt w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki w postaci symulacji rozprawy sądowej, pt.:"Cała prawda o Kopciuszku... O granicach wolności wypowiedzi w Internecie".

 

Udział dr. Pawła Wrzaszcza w misji Rady Europy

Dr Paweł Wrzaszcz w dniach 10-12 czerwca 2019 r. uczestniczył w misji Rady Europy na terenie Białorusi. Wygłosił w Sądzie Najwyższym w Mińsku wykład na temat: "E-justice in Poland".

 

 

VII Seminarium naukowe doktorantów

Siódme już seminarium naukowe doktorantów Katedry Postępowania Cywilnego KUL odbyło się 15 czerwca 2019 r. w Lublinie.

 

Program VII Seminarium naukowego doktorantów

 

Wyjazd w ramach programu Erasmus Plus dr. Pawła Wrzaszcza

W dniach 3-7 czerwca 2019 r. dr Paweł Wrzaszcz przebywał w Elbasan na Universiteti Aleksander Xhuvani (Albania), gdzie przeprowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów.

 

Wyjazd w ramach programu Erasmus Plus dr hab. Joanny Misztal- Koneckiej, prof. KUL i dr. Pawła Wrzaszcza

W dniach 4-11 maja 2019 r. dr hab. Joanna Misztal-Konecka, prof KUL i dr Paweł Wrzaszcz przebywali w Università degli Studi di Cagliari na Sardynii gdzie między innymi przeprowadzili zajęcia dydaktyczne dla studentów.

 

 

 

 

 

Staż naukowy dr hab. Joanny Misztal- Koneckiej, prof. KUL 

 

W dniach 12-24 lutego 2019 r. dr hab. Joanna Misztal-Konecka, prof. KUL odbyła zagraniczny staż naukowy w Universita degli Studi di Bari Aldo Moro.

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Joanna Misztal-Konecka
Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019, godz. 14:02 - Joanna Misztal-Konecka