73. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę - 25 kwietnia 2009 r

Zapraszamy na 73. Ogólnopolską Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę - 25 kwietnia 2009 r

Czytaj dalej...

Akademicka wizyta na Ukrainie /Rudki i Lwów/ - 27 kwietnia 2009 r

Zapraszamy na akademicką wizytę na Ukrainie /Rudki i Lwów/ - 27 kwietnia 2009 r

Czytaj dalej...

Konferencja naukowa "10-lecie funkcjonowania samorządu powiatowego (1999-2009). Doświadczenia i perspektywy"

Starosta Kraśnicki oraz Instytut Socjologii Wydziału Zamiejscowego Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli informują, że dnia 22 maja 2009 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku, ul. Grunwaldzka 6 odbędzie się konferencja naukowa "10-lecie funkcjonowania samorządu powiatowego (1999-2009).Doświadczenia i perspektywy. "

Czytaj dalej...

Uroczystość Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej

NAWIEDZENIE MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ W ŚWIĘTYM WIZERUNKU NAWIEDZENIA

Czytaj dalej...

Misje Święte przed Nawiedzeniem Matki Bożej Jasnogórskiej

Misje Święte w Parafii Akademickiej w Stalowej Woli przed Nawiedzeniem Matki Bożej Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku Nawiedzenia /prowadzi O. Kamil Szustak - OSPPE, duszpasterz akademicki z Jasnej Góry/

Czytaj dalej...

2 kwietnia - IV rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II - Msza św. oraz Wieczór Papieski

W związku z obchodami 4 rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II, Duszpasterstwo Akademickie Wydziałów Zamiejscowych KUL w Stalowej Woli organizuje Wieczór Papieski. Poprzedzony on będzie Mszą św. o godz. 12.00 w kaplicy akademickiej KUL w Stalowej Woli, w czasie której będziemy prosić o dar beatyfikacji Jana Pawła II. Wieczór Papieski odbędzie się także w budynku Nowej Auli Wydziałów Zamiejscowych KUL Jana Pawła II w Stalowej Woli o godz. 19.00. Plan Wieczoru zawiera Program artystyczny "Widzę kraj jakiś" Zespołu Pieśni i Tańca "Racławice" oraz Koncert pasyjny Chóru Chłopięcego pani Agaty Steczkowskiej z Poznania. Znając pracę Zespołu Pieśni i Tańca "Racławice" oraz osobę pani Agaty Steczkowskiej planowane wydarzenie z pewnością będzie wykonane profesjonalnie i przyniesie wiele niezapomnianych wrażeń estetycznych uczestnikom koncertu.

Czytaj dalej...

Sympozjum Naukowo-Praktyczne "Mediacja w teorii i praktyce"

Polskie Centrum Mediacji oddział w Stalowej Woli we współpracy z Instytutem Prawa WZPiNoG KUL w Stalowej Woli i Instytutem Pedagogiki WZNoS KUL w Stalowej Woli pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości zapraszają do wzięcia udziału w Sympozjum Naukowo - Praktycznym na temat: „MEDIACJA W TEORII I PRAKTYCE".
Sympozjum odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2009 roku w Stalowej Woli przy ul. Ofiar Katynia, budynek KUL. Celem Sympozjum jest integracja wiedzy teoretycznej w zakresie mediacji z doświadczeniami praktycznymi oraz promocja mediacji w środowisku prawniczym i poza nim, co z pewnością przyczyni się do wzrostu zaufania do tej formy rozwiązywania sporów.

Czytaj dalej...

Konferencja naukowa "Kobieta we współczesnym społeczeństwie"

Instytut Socjologii Wydziału Zamiejscowego Nauk o Społeczeństwie KUL Jana Pawła II w Stalowej Woli wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową "Kobieta we współczesnym społeczeństwie", które odbędzie się 23 kwietnia 2009 roku w Stalowej Woli.

Czytaj dalej...

Msza Św w intencji osób zagrożonych utratą pracy w Stalowej Woli i w regionie

Msza Święta w intencji osób zagrożonych utratą pracy w Stalowej Woli i w regionie - Kaplica akademicka - 18 lutego br. godz. 19.30

Czytaj dalej...

Stalowy Student w Telewizji

Poszukujemy chętnych studentów do współtworzenia programu telewizyjnego.

Czytaj dalej...