Studia podyplomowe Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej

Miło nam poinformować o uruchomieniu w następnym semestrze Studiów podyplomowych Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, celem tych studiów jest uzyskanie kwalifikacji do prowadzenia zajęć w przedszkolu oraz w klasach I-III szkoły podstawowej. Więcej informacji na stronie.

 


Konferencja "Założenia kształceniowe i wychowawcze w pedagogice katolickiej jako nowej formie propozycji edukacyjnej"

Katedra Pedagogiki Katolickiej, Wydziału Zamiejscowego Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli zaprasza na  konferencję naukową na temat: „Założenia kształceniowe i wychowawcze w pedagogice katolickiej jako nowej formie propozycji edukacyjnej" w dniu 14 maja 2008 roku (środa), od godz. 9.30, w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu, ul. Mariacka 9, (Sala Papieska - parter).

Czytaj dalej...

Konferencja "Studia prawnicze a rzeczywistość zawodowa"

Dziekan Wydziału Zamiejscowego Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli oraz Koło Naukowe Studentów Prawa „Viribus Unitis" mają zaszczyt zaprosić na konferencję "STUDIA PRAWNICZE A RZECZYWISTOŚĆ ZAWODOWA" która odbędzie się dnia 12 maja 2008 r. w Stalowej Woli, ul. Ofiar Katynia 6a, w Auli im. Solidarności

Czytaj dalej...

Konferencja "Pomoc dziecku i rodzinie w sytuacji kryzysowej - osiągnięcia, problemy, perspektywy"

Katedra Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej i Pracy Socjalnej oraz Katedra Pedagogiki Specjalnej i Psychopedagogiki WZNoS KUL w Stalowej Woli zapraszają na III Międzynarodową Konferencję Naukową nt.„Pomoc dziecku i rodzinie w sytuacji kryzysowej - osiągnięcia, problemy, perspektywy" w dniu 17 kwietnia 2008 roku.

Czytaj dalej...

Konferencja "Rodzina w prawie"

Instytut Prawa Wydziału Zamiejscowego Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli ma zaszczyt poinformować i zaprosić na konferencję naukową "Rodzina w prawie", która odbędzie się 13 grudnia br. w Auli Uniwersyteckiej im. Solidarności przy ulicy Ofiar Katynia 8a w Stalowej Woli.
Czytaj dalej...