Brązowy medal szachistów.

Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego 2015/2016 w szachach (turniej indywidualny, I runda) odbyły się 05.12.2015r. (sobota) w świetlicy przy Al. Piłsudskiego 22 (stadion lekkoatletyczny). W zawodach wzięło udział aż 35 zawodników z 6 uczelni. Reprezentacja KULu zajęła 3 miejsce drużynowo.

Medale trójboistów - AMWL 2015/2016

W dniu 28.11.2015 na hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się pierwsza runda Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego w Trójboju Siłowym. W zawodach wystartowała reprezentacja KULu, która zdobyła cztery medale indywidualnie.
Srebrny medal wywalczył Daniel Kaźmirski.
Brązowy medal wywalczył Erwin Kochoń, Maciek Myszkiewicz oraz Damian Pendel.

W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja uplasowała się na 2 miejscu.

Osoby, które chcą dołączyć do reprezentacji KUL w Trójboju Siłowym proszone są o kontakt z Klubem Uczelnianym AZS KUL.

2015-11-30

Szymon Prześniak: Walka i serce wystarczyły

Wielkim sukcesem naszych piłkarzy zakończył się ich wyjazd na półfinały AMP do Krakowa. Sukces tym bardziej cieszy, że niewiele brakowało, a nasza drużyna w ogóle nie znalazłaby się w mieście Smoka Wawelskiego. O heroicznej walce, sercu do gry i determinacji opowiedział nam Szymon Prześniak.

2013-06-05 Czytaj dalej...

Świetny start naszych piłkarzy

Reprezentacja KUL w piłce nożnej wyśmienicie spisała się na półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski. Nasza drużyna w bardzo dobrym stylu zapewniła sobie awans do decydujących spotkań na arenie krajowej.

2013-06-04 Czytaj dalej...

AZS MTB Cup należy do nas!

W niedzielę odbyła się pierwsza edycja AZS MTB Cup (Akademicki Puchar Polski w kolarstwie górskim) w Kluszkowcach. Daria Gwiazdowska zajęła w nim pierwsze miejsce w kategorii AZS i drugie w zestawieniu do 23 lat.

2013-05-28 Czytaj dalej...

Maraton MTB należał do nas!

11 maja rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Miasta Lublin Szkół Wyższych w maratonie MTB. Wśród uczestników rywalizacji nad Zalewem znalazła się również nasza reprezentantka. Jak przebiegał wyścig?

W bieganiu po schodach nie mamy sobie równych

26 kwietnia w Opolu w domu studenta Niechcic odbyła się 3 edycja Akademickich Mistrzostw w Bieganiu po schodach ,,Tower running vol.3". Tradycyjnie już nie zabrakło w tej stawce naszej zawodniczki.

Dobry występ brydżystów

W czwartek16.V.2013 na Wydziale Zamiejscowym KUL w Tomaszowie Lubelskim odbyła się druga runda AMWL w Brydżu Sportowym. Jak spisała się nasza drużyna?

KUL-owe zmagania tenisowe już za nami!

Po całym roku intensywnych przygotowań, zawodnicy i zawodniczki KUL wzięli udział w turnieju tenisowym, który został rozegrany w minioną niedzielę. Jak przebiegała rywalizacja?

2013-05-13 Czytaj dalej...

Zwycięstwo Darii Gwiazdowskiej

Daria Gwiazdowska zostawiła konkurentki z tyłu i zwyciężyła w rywalizacji w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w kolarstwie górskim.