Drugie miejsce szachistów

Z dużymi nadziejami nasza drużyna przystępowała do zmagań drużynowych w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w szachach. Ostatecznie uplasowała się na drugim miejscu.

2013-05-09 Czytaj dalej...

Piłkarki ręczne kończą na trzecim miejscu

Niestety bez zwycięstwa zakończyły zmagania w fazie zastadniczej Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego piłkarki ręczne. Dało im to ostatecznie trzecie miejsce w rozgrywkach.

2013-05-09 Czytaj dalej...

Piłkarze znów na łopatkach

Piłkarze Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej rozegrali bardzo dobry mecz i odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad Katolickim Uniwersytetem Lubelskich w spotkaniu w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego.

2013-04-26 Czytaj dalej...

UMCS rozbił szczypiornistki

Piłkarki ręczne Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej okazały się zespołem znacznie lepszym od naszego. Gospodynie odniosły zdecydowane zwycięstwo w starciu w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego.

2013-04-24 Czytaj dalej...

Porażka piłkarzy

Niestety w starciu z Uniwersytetem Przyrodniczym nasi piłkarze zanotowali pierwszą w tym sezonie porażkę. Przeciwnicy byli jednak zespołem znacznie lepszym i dużo skuteczniejszym.

2013-04-23 Czytaj dalej...

Tenisistki stołowe dziesiątą drużyną w Polsce

Nasze tenisistki stołowe w miniony weekend w Krakowie walczyły w Akademickich Mistrzostwach Polski. Nasze zawodniczki zakończyły ostatecznie zmagania na dziesiątym miejscu.

2013-04-22 Czytaj dalej...

Siódme miejsce siatkarzy

Na siódmym miejscu zakończyli zmagania w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego siatkarze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Nasza drużyna wygrała turniej w Chełmie, w którym toczyły się boje o miejsca 5-8.

2013-04-21 Czytaj dalej...

UP na kolanach!

Piłkarki ręczne potwierdziły swoją wyższość nad drużyną Uniwersytetu Przyrodniczego. Mimo atutu w postaci własnego boiska przeciwniczki poniosły sromotną porażkę.

2013-04-18 Czytaj dalej...

Piłkarze wygrywają baraże

Nasza drużyna odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie. Piłkarze tym razem okazali się lepsi od Politechniki Lubelskiej i zdecydowanie awasowali do zasadniczej części rozgrywek w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.

2013-04-18 Czytaj dalej...

Jakie są kulisy brązu dla siatkarek? Opowiedziała nam Dagmara Więcek

Nasze siatkarki zakończyły rozgrywki w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego na trzecim miejscu. Jest to wielki sukces tej drużyny tym bardziej, że nie było łatwo go osiągnąć. Kłody rzucane z różnych stron pod nogi zawodniczek nie odebrały im jednak woli walki i wzmocniły je jako team. O drodze do brązu opowiedziała nam Dagmara Więcek.

2013-04-18 Czytaj dalej...