Dołącz do programu Ambasador Poziom Wyżej firmy EY w roku akademickim 2020/2021!

1_3

Właśnie ruszyła rekrutacja do programu Ambasador Poziom Wyżej firmy EY na rok akademicki 2020/2021. To szansa poznania globalnej firmę doradczej od środka i nawiązania kontaktów z osobami z Talent Teamu, Audytu, Podatków, Transakcji czy Doradztwa Biznesowego oraz spotkania nowych ludzi z całej Polski. Jeśli się zastanawiasz nad wysłaniem zgłoszenia, koniecznie przeczytaj rozmowę z Maćkiem, który w ramach cyklu #wartowiedzieć opowiada, jak udział w programie ambasadorskim go rozwinął.

Czytaj dalej...

Zgłoś się do IX edycji Akademii Energii!

1_3

Ruszyła rekrutacja do IX edycji Akademii Energii - bezpłatnego programu edukacyjnego Fundacji im. Lesława Pagi dla studentów i absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą energetyczną.

Czytaj dalej...

Blog o rekrutacji

3_3

Zachęcamy do zapoznania się z blogiem o rekrutacji, który zawiera praktyczne wskazówki dotyczące rekrutacji w języku angielskim. Blog Pomoc w Angielskim przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji krok po kroku.

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem KPMG | warto poznać #6

3_3

Jak co tydzień prezentujemy wywiad z kolejnym studentem z Lublina, który w roku akademickim 2019/2020 pełni funkcję ambasadora pracodawcy. Dziś rozmowa z Piotrem, który opowiada, czym się zajmuje jako ambasador KPMG i jakie korzyści przyniosła mu pełniona funkcja.

Czytaj dalej...

Rozpoczęcie naboru kandydatów do płatnego Programu Staży Zawodowych „Young Professionals Programme" w NATO

1_3

Rozpoczęcie naboru kandydatów do płatnego Programu Staży Zawodowych „Young Professionals Programmew NATO (North Atlantic Treaty Organization - Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego) w Brukseli, w Belgii.

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem Deloitte | warto poznać #5

3_3

Już coraz mniej czasu zostało na dołączenie do nowego zespołu studenckich przedstawicieli Deloitte. Rekrutacja trwa do 30.04.2020 r. dlatego sprawdź, jak swoją przygodę z reprezentowaniem firmy Deloitte wspomina Beata w ramach naszego cyklu #wartopoznać i aplikuj!  

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem PwC | warto poznać #4

3_3

Tylko do 30 kwietnia br. możecie aplikować do programu ambasadorskiego PwC. Czy warto? Sprawdźcie! O działalności jako lubelski Influencer PwC opowiada Agnieszka.

Czytaj dalej...

Stażysto – poznaj swoje prawa

3_3

Pracodawcy, którzy organizują staż, muszą zapewnić jego uczestnikom odpowiednią ilość odpoczynku. W większości przypadków stażysta może również liczyć na wynagrodzenie. Warto zapoznać się z aktualnymi przepisami prawnymi oraz regularnie śledzić oferty dotyczące praktyk i stażu.

Czytaj dalej...

Skuteczni na rynku pracy – mini ankieta Biura Karier

1_3

Bardzo krótka (naprawdę!) ankieta, badająca Twoje potrzeby w obszarze wejścia i poruszania się po rynku pracy. Dla Ciebie to chwila, a dla nas szansa na dopasowanie oferty Biura Karier do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem Grupy Azoty | warto poznać #3

3_3

Ambasadorzy pracodawców stanowią organizacyjne i merytoryczne wsparcie dla firmy, aktywnie włączając się w realizację działań skierowanych do młodych ludzi na danej uczelni. Dziś o takiej formie działalności studenckiej opowie Agata, która w roku akademickim 2019/2020 pełni funkcję ambasadora Grupy Azoty Puławy.

Czytaj dalej...