Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na KUL

2_3

W dniach 18-24 listopada 2019 r. odbędzie się XII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, a także budowanie sieci kontaktów oraz własnej marki. Podczas tych kilku dni Biuro Karier KUL jako Partner wydarzenia organizuje dla studentów i absolwentów bezpłatne warsztaty prowadzone przez pełnych pasji i energii praktyków biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i na pewno zainspirują do działania. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału przez platformę konfeo!

Czytaj dalej...

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery!

1_3

Jaki jest Twój pomysł na karierę? Praca na etacie czy własny biznes? Sprawdź, do jakiej pracy masz predyspozycje, na jakim polu możesz odnieść zawodowy sukces.

 

Czytaj dalej...

Jak przygotować się do targów pracy?

3_3 Konsultacje z rekruterami, rozmowy z przedstawicielami firm, warsztaty – to wszystko czeka na uczestników targów pracy w dniach 16 i 23 października w Lublinie. Jeśli chcesz, by uczestnictwo w targach pracy przyniosło Ci korzyści, sprawdź jak odpowiednio się przygotować do tego wydarzenia.
Czytaj dalej...

Smart Foodies Weekend 2019 w Lublinie

1_3 Prowadzisz startup działający w branży spożywczej lub food tech? A może dopiero myślisz o innowacyjnym produkcie lub usłudze w tych obszarach? Weź udział w Smart Foodies Weekend 2019 w Lublinie! Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów biznesowych i powalcz o nagrody (łączna pula: 16 tys. zł) oraz możliwość rozwoju swojego projektu w Smart Foodies Accelerator, prowadzonym przez AmerPharma Sport Nutrition.
Czytaj dalej...

Targi Pracy WSPA 2019 już niebawem!

1_3 Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zaprasza na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 16 października 2019 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Artura Grottgera 2).
Czytaj dalej...

Konkurs dla studentów PLL LOT

4_4 Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020.
Czytaj dalej...

Rekrutacja studentów KUL do programu rozwojowego  „Cool Careers”

rekrutacja

Szykujcie się! Kolejna edycja programu "Cool Careers" już ruszyła! Zgłoś się do projektu, a my wyposażymy Cię w "karierowy pakiet startowy": wiedzę o swoich mocnych stronach, talentach oraz kompetencje i umiejętności potrzebne na rynku pracy!

Czytaj dalej...

CV na miarę sukcesu | #przydasie

3_3

Niektóre badania podają, że potencjalny pracodawca poświęca zaledwie 6 sekund na sprawdzenie kandydata. Dlatego też istotne jest, aby nasze CV było nie tylko rzeczowe, ale też schludne i atrakcyjne wizualnie. Sprawdź jakich darmowych narzędzi możesz użyć, żeby stworzyć profesjonalne CV.

Czytaj dalej...

Pora wziąć stery kariery we własne ręce! Zrób audyt kariery.

3_3

Masz już za sobą różne doświadczenia zawodowe, ale coraz częściej odczuwasz, że stoisz w martwym punkcie? Chcesz się dalej rozwijać zawodowo, podejmować nowe wyzwania, więcej zarabiać, ale w Twojej firmie nie ma na to szans? Kiedy nie wiemy co dalej robić i nie mamy pomysłu na siebie lub napotykamy na jakieś blokady w rozwoju kariery warto pomyśleć o audycie kariery.

Czytaj dalej...

Bezpłatny planner poszukiwania pracy

1_3

Zapraszamy do lektury Poradnika 7 dni poszukiwania pracy(edycja 2019).

Czytaj dalej...