Nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji

1_3
Głównym celem Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości jest promowanie wśród młodzieży postaw skupionych na aktywne współdziałanie w rozwoju i budowanie świadomości prawnej, a także włączenie młodych ludzi w dialog dotyczący wymiaru sprawiedliwości oraz kształcenia prawnego w Polsce. 
Czytaj dalej...

Projekt Kawiarenki powraca!

1_3 W tegorocznej wiosennej edycji będziecie mogli m.in. wziąć udział w warsztatach dedykowanych dla miłośników języka angielskiego, francuskiego czy niemieckiego oraz poznać możliwości pracy po zakończeniu studiów lingwistycznych w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.
Czytaj dalej...

XII edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.

1_3 Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego innowacyjności poprzez zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego zagadnieniami związanymi z organizacją i funkcjonowaniem rynku finansowego oraz nadzorem nad tym rynkiem. Konkurs stanowi przejaw realizacji ustawowych zadań Komisji Nadzoru Finansowego dotyczących podejmowania działań edukacyjnych w zakresie funkcjonowania rynku finansowego.
Czytaj dalej...

Spotkania z rynkiem pracy Biura Karier KUL

webinaria_eg_eps_eures_2

Zapraszamy do udziału w "Spotkaniach z rynkiem pracy Biura Karier KUL”. Wydarzenie odbędzie się w terminie 25.04.2023 r. – 11.05.2023 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj dalej...

Studenci i doktoranci, przypominamy o Konkursie na najlepszą pracę dyplomową

Zachęcamy do udziału w XIV edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową, inicjatywy organizowanej przez Prezydenta Miasta Lublin. Zgłoszenia przyjmujemy od absolwentów – studentów, a także doktorantów, nie tylko z Lublina. Ważne, aby temat badawczy dotyczył szeroko pojętego rozwoju naszego miasta lub jego obszaru metropolitalnego. W Konkursie na najlepszą pracę dyplomową przyjmujemy prace: licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie. Dyplom może być obroniony na dowolnej uczelni i kierunku studiów. Termin zgłoszeń do Konkursu upływa 15 września 2023 r. Zwycięskie prace mają szansę wpłynąć na rozwój Lublina i działania samorządu.

Czytaj dalej...

Bezpłatne warsztaty w ramach programu #LublinSkillsUp

taxcelerate_bootcampfb_2

Warsztat: "Komunikacja międzypokoleniowa. Jak pogodzić potrzeby X, Y i Z." 27.04.2023 r. godzina 13:00-15:00. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj dalej...

Oferty pracy i służby w KAS - Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

webinaria_eg_eps_eures_2

Pracuj w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. Zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 26.04.2023 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim

Czytaj dalej...

Bezpłatne warsztaty w ramach programu #LublinSkillsUp

taxcelerate_bootcampfb_2

Warsztat: "Pokaż swój potencjał! Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej i zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie?" 20.04.2023 r. godzina 13:00-15:00. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj dalej...

Moje Stypendium – portal, który pomaga spełniać marzenia!

moje_stypendium_baner_1

Portal MojeStypendium.pl, jest największym w Polsce portalem edukacyjnym szerzącym wiedzę o stypendiach dla uczniów, studentów, absolwentów, doktorantów i naukowców. Stypendiach za wyniki w nauce, ale także osiągnięcia artystyczne, sportowe czy działania na rzecz innych. Za dotychczasowe dokonania oraz na realizację projektów badawczych, artystycznych i społecznych.

Czytaj dalej...

Lubelskie Dni Informatyki

taxcelerate_bootcampfb_2

Lubelskie Dni Informatyki to wydarzenie skierowane do specjalistów z branży IT, którzy chcą poznać najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu technologii informacyjnej. Konferencja stwarza idealną okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów z innymi specjalistami z branży. Zapraszamy na wydarzenie 22 kwietnia 2023 r., w godzinach 9:00-17:00, Kampus Główny KUL, Aleje Racławickie 14, Lublin.

Czytaj dalej...