planowanie karieryKoło Naukowe Studentów Europeistyki "Euro-KUL" oraz Ambasador Karier UE Agnieszka Szeszel zapraszają na konferencję "Planowanie kariery międzynarodowej", która odbędzie się 30 marca 2017 r. w Collegium Iuridicum KUL przy ul. Spokojnej 1 w Lublinie, sala CI-300.

logo narodowy kongres naukiWe wrześniu 2017 r. w Krakowie odbędzie się Narodowy Kongres Nauki, który zajmie się przeglądem potencjału badawczego Polski i refleksją nad priorytetami i narzędziami polityki w zakresie nauki i szkolnictwa wyższego. W jego trakcie Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przedstawi projekt założeń do nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym. Kongres zostanie poprzedzony cyklem comiesięcznych konferencji programowych w różnych ośrodkach akademickich kraju. Współorganizatorem jednej z nich w dniach 29-30 marca 2017 r. będzie KUL. Jej tematem będzie Doskonałość edukacji akademickiej – jak przeorientować uczelnie na jakość kształcenia?