Katedra Historii Ustroju i Prawa KUL, Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. W. Andersa w Chełmie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Chełm zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową „Dziecko w rodzinie dawniej i dziś”, która odbędzie się14 marca 2018 r. o godz. 9.30 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie.

Dni_Mozgu_2018_A2Katedra Psychologii Eksperymentalnej KUL oraz Studenckie Koło Neuronauk KUL zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „Dni z mózgiem 2018”, która odbędzie się 14-16 marca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114.

Godziny otwarcia Muzeum KUL