22.04.2018 - 23.04.2018

Dzień Hiszpański na KUL

kul_plakat_2018_DZIEN_HISZPANSKIInstytut Filologii Romańskiej KUL, Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i relacji międzynarodowych oraz Koło Hiszpańsko-Polskie KUL zapraszają na Dzień Hiszpański, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. początek o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW- 113.

W programie przewidziano m.in. prelekcje poświęcone hiszpańskiej kulturze i kontaktom hiszpańsko-polskim, inscenizacja sztuki "Sędzia rozwodów" czy koncert flamenco.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.