plakat-wisznicaInstytut Ekonomii i Zarządzania KUL, Urząd Gminy Wisznice zapraszają na konferencję "Gmina Wisznice w perspektywie jutra. Historia, współczesność, przyszłość", która odbędzie się 25 maja 2018 r. w Restauracji Avangarda w Wisznicach. Początek wydarzenia o godz. 9.15.

Instytut Psychologii Organizacji i Zarządzania KUL, Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają na konferencję zatytułowaną "Nowe wyzwania w pracy- innowacyjne działania psychologii organizacji", która odbędzie się w dn. 24-25 maja 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy. Wydarzenie odbywa się w ramach III Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji, podczas którego zostaną podjęte kwestie nowych wyzwań stawianych psychologii i organizacji  pracy oraz ochrony podmiotowości człowieka w pracy.

Program wydarzenia

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów pt. Aristotle. Ffrom Physics to Metaphysics odbędzie się 21-25 maja 2018 r., a poprowadzi ją Professor John Dudley (Department of Philosophy, Université Catholique de Louvain).

Szczegóły na stronie www Jacek Woroniecki Memorial Lectures.

02.12.2020 - 03.12.2020

Ekologia – nauka czy ideologia?

Program sympozjum Ekologia – nauka czy ideologiaZapraszamy do udziału w sympozjum Ekologia – nauka czy ideologia, które odbędzie się 3 grudnia 2020 r. Sympozjum organizują Katedra Filozofii Kultury i Podstaw Retoryki KUL, Katedra Historii Filozofii UKSW, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, a także Fundacja „Lubelska Szkoła Filozofii” i Adler Institute z USA. Będzie to już XIX Międzynarodowe Sympozjum z cyklu Przyszłość Cywilizacji Zachodu.

Wszystkie wykłady odbędą się online na platformie internetowej TEAMS.

Link do Sympozjum https://bit.ly/2020_cywilizacja.