Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Lubelszczyźnie i PodkarpaciuPracownia Dziejów Mniejszości Narodowych w Europie Środkowej i Wschodniej KUL zaprasza na Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu (27-28, 30-31 stycznia, 1 lutego 2019 r.). W ich ramach 30 stycznia odbędzie się konferencja „Zagłada i po Zagładzie…”, która rozpocznie się o godz.9.20 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114.

Program

Od 4 do 30 stycznia 2019 r. Uniwersytet Otwarty KUL po raz kolejny gości grupę studentów z University of St. Thomas (Minnesota, USA), którzy uczestniczą w programie edukacyjnym John Paul II in His Polish Context.

W hołdzie NiepodległejMuzeum KUL oraz Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze zapraszają na wystawę „W hołdzie Niepodległej. Zbiory Muzeum KUL w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze”. Wystawa w Muzeum Karkonoskim będzie czynna do 31 stycznia 2019 r. Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce 26 października 2018 r. o godz. 16.00.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.