Katedra Historii Filozofii Nowożytnej i Współczesnej KUL zaprasza na otwarte seminarium O książce Andrzeja Grzegorczyka W poszukiwaniu ukrytego sensu. Wydarzenie rozpocznie się 21 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali GG- 208.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.