iii-okmh Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych, Katedra Języków Romańskich KUL, Koło Hiszpańsko-Polskie KUL, Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz  Fundacja Scytia zapraszają na III Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2019 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sale CTW 113 i 114.

W Kongresie udział zapowiedzieli: JE Alberto Salas Barahona, Ambasador Republiki Peru oraz Guillermo Escribano Manzano, zastępca Ambasadora Hiszpanii w Polsce.

Program Kongresu

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.