plakat_rosarium_misericordiae Katedra Pneumatologii, Eklezjologii i Mariologii KUL zaprasza na konferencję zatytułowaną "Rosarium Misericordiae", która odbędzie się 29 października 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C- 1031. Początek wydarzenia o godz. 10.00.

Konferencja „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe"Katedra Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe",  która odbędzie się 21 i 22 września 2021 r. Konferencja odbędzie się w formie online na platformie MS Teams z udziałem gości z zagranicy.