09.01.2020 - 10.01.2020

Noc Biologów na KUL

kul_plakat_2020_noc1 Wydział Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL zaprasza na kolejną edycję ogólnopolskiego projektu Nocy Biologów, która odbędzie się 10 stycznia 2020 r. Noc Biologów jest cyklicznym przedsięwzięciem mającym na celu popularyzację wiedzy o naukach biologicznych. W tegorocznym programie  znajdują się liczne prezentacje i warsztaty skierowane do dzieci, młodzieży, ale także do całych rodzin.  Na KUL  projekt będzie miał miejsce w Kampusie Poczekajka (ul. Konstantynów 1l) w godz. 15.00-20.00. Zapraszamy mieszkańców Lublina i okolic, głownie dzieci i młodzież, do wzięcia udziału w warsztatach, pokazach i zajęciach laboratoryjnych przygotowanych przez studentów, absolwentów i pracowników Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.nocbiologow.pl oraz na facebooku