Bieżące

gomulkowie Duszpasterstwo Akademickie KUL zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu: „Duchowość Kobiety i Mężczyzny”. Gośćmi wydarzenia będą Monika i Marcin Gomułkowie, ewangelizatorzy i twórcy vloga "Początek wieczności". Spotkanie pt. "Miłość rośnie wokół nas" odbędzie się w poniedziałek, 13 stycznia 2020 r., o godz. 20.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-408.

Wystawa rysunków prof. Kolo

Wydział Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu zaprasza na wystawę rysunków dr. hab. Sławomira Kolo, prof. KUL oraz posterów prac dyplomowych z lat 2010-2019, która będzie prezentowana w Bibliotece Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu przy ul. Konstantynów 1H. Otwarcie wystawy odbędzie się w środę 11 grudnia 2019 r. o godz. 15.00. 

 

Więcej

Wkrótce

Wydział Filozofii zaprasza do udziału w 4th Chinese-Polish Workshop on Applied Logic.

 

Workshop, który odbędzie się na KUL 17-18 sierpnia 2020 r., jest organizowany we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polską Akademią Nauk i uniwersytetami z Chin - Bejing Normal University, Zhejiang University in Hangzhou, Tsinghua University Beijing i Sun Yat-Sen University, Guangzhou.

 

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.