Biblioteka uniwersytecka nie nieczynna do 29 listopadaW związku z obostrzeniami sanitarnymi i decyzją o zamknięciu dla użytkowników instytucji kultury Biblioteka Uniwersytecka KUL zostanie zamknięta dla Czytelników od 7 do 29 listopada 2020 roku.

W tym okresie nie będą działały czytelnie, oraz wypożyczalnie. Możliwe będzie również uzyskanie skanu wybranych materiałów drogą elektroniczną. Do dyspozycji czytelników pozostaną również czat online, formularze, kontakt mailowy oraz telefoniczny.

Więcej informacji

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 1 października 2021.

219428345_4378587835532291_7611735420892555248_n Biuro Karier KUL w ramach Letniej Akademii Kompetencji zaprasza na webinar "Praktycznie o talentach - dlaczego warto budować swoje życie zawodowe w oparciu o mocne strony i naturalny potencjał", który odbędzie się 28 lipca 2021 roku o godz. 11.00. Spotkanie poprowadzi Agata Węgier-Ciornei, Coach Mocnych stron i talentów Gallupa, Trener biznesu, Life&Business Coach EMCC, Riess Profile Master, Konsultant.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć udziału w webinarze.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.