02.12.2020 - 03.12.2020

Ekologia – nauka czy ideologia?

Program sympozjum Ekologia – nauka czy ideologiaZapraszamy do udziału w sympozjum Ekologia – nauka czy ideologia, które odbędzie się 3 grudnia 2020 r. Sympozjum organizują Katedra Filozofii Kultury i Podstaw Retoryki KUL, Katedra Historii Filozofii UKSW, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, a także Fundacja „Lubelska Szkoła Filozofii” i Adler Institute z USA. Będzie to już XIX Międzynarodowe Sympozjum z cyklu Przyszłość Cywilizacji Zachodu.

Wszystkie wykłady odbędą się online na platformie internetowej TEAMS.

Link do Sympozjum https://bit.ly/2020_cywilizacja.

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 1 października 2021.

webianr-_rozmowa "Rozmowa kwalifikacyjna" to tytuł kolejnego webinarium organizowanego przez Biuro Karier KUL w ramach Letniej Akademii Kompetencji 2021, które odbędzie się 3 sierpnia 2021 r. o godz. 10.00. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się o czym należy pamiętać, aby zdobyć wymarzoną pracę, jakich pytań należy się spodziewać od pracodawcy oraz jakich błędów nie popełniać.

Webinarium poprowadzi Dorota Maj -psycholog, doradca zawodowy, coach.

Link do rejestracji.

webianr_niepelonsprawni Letnia Akademia Kompetencji Biura Karier KUL to inicjatywa, której celem jest merytoryczne wsparcie osób wchodzących na rynek pracy poprzez pokazanie możliwych ścieżki rozwoju zawodowego oraz wyposażenie w nowe kompetencje. Tym razem zapraszamy na webinarium "(Nie)pełnosprawni w pracy- warsztaty aktywizacji zawodowej", które odbędzie się 12 sierpnia 2021 r. o godz. 12.00. W trakcie webinarium uczestnicy dowiedzą się o możliwościach zatrudnienia, miejscach pracy i projektach kierowanych do  osób niepełnosprawnych, jak napisać atrakcyjne CV oraz jak właściwie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Link do rejestracji.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.