Rozpoczął się II nabór na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2016/2017 (wyjazdy tylko w II semestrze) oraz na praktyki (wyjazdy w trakcie całego roku 2016/17). Nabór będzie prowadzony do 30 czerwca 2016 r. - szczegółowe informacje.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych odbędzie się 9 czerwca 2016 r. o godz. 11.30 w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW-302.

Konferencja „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe"Katedra Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe",  która odbędzie się 21 i 22 września 2021 r. Konferencja odbędzie się w formie online na platformie MS Teams z udziałem gości z zagranicy.