Biblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza na Mikołajkowy kiermasz książki, który odbędzie się w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2017 r. W ofercie kiermaszu znajdować się będą książki za symboliczną złotówkę oraz cenniejsze egzemplarze. Ponadto znajdą się publikacje nowe oraz starsze, które ukazały się kilkadziesiąt lat temu, na początku XX wieku. Poza książkami polskojęzycznymi będzie możliwość nabycia publikacji napisanych w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Kiermasz odbędzie się na parterze Biblioteki Uniwersyteckiej KUL przy ul. Chopina 27.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.