Św. Mikołaj z Myry - rozwój kultu i tradycji od IV w. do czasów nowożytnych"Zarząd Komisji Badań nad Antykiem Chrześcijańskim, Katedra Historii Sztuki Wczesnochrześcijańskiej i Tradycji Antycznej oraz Katedra Patrologii Greckiej i Łacińskiej zapraszają na posiedzenie naukowe z referatem ks. prof. dr. hab. Józefa Naumowicza (UKSW) „Św. Mikołaj z Myry - rozwój kultu i tradycji od IV w. do czasów nowożytnych". Posiedzenie rozpocznie się w czwartek 13. grudnia 2018 r. o godz.18.00 w Gmachu Głównym KUL, sala GG-243.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.