W  Wigilię 24 grudnia 2018 r. po Mszy św. o godz. 8.00 kościół będzie zamknięty z racji przygotowań do świąt. O północy uroczystej Mszy św. „Pasterce”, będzie przewodniczyć  Rektor KUL  ks. prof. Antoni Dębiński.

'

W uroczystość Bożego Narodzenia i w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. będzie następujący: 8.00, 11.00, 12.30, 19.00 i 20.30. 26 grudnia 2018 r. Mszy św. o godz. 11.00 będzie  przewodniczyć  Rektor KUL  ks. prof. Antoni Dębiński. Oprawę muzyczną zapewni Chór Duszpasterstwa Akademickiego KUL pod dyrekcją dr Kingi Strycharz-Bogacz. Eucharystia będzie transmitowana przez TVP Lublin.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W hołdzie NiepodległejMuzeum KUL oraz Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze zapraszają na wystawę „W hołdzie Niepodległej. Zbiory Muzeum KUL w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze”. Wystawa w Muzeum Karkonoskim będzie czynna do 31 stycznia 2019 r. Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce 26 października 2018 r. o godz. 16.00.

Odpoczynek tancerzyMuzeum KUL zaprasza na kolejną odsłonę wystawy dzieł sztuki „Boznańska, Wyczółkowski, Dunikowski i inni”z kolekcji sztuki polskiej zgromadzonej przez Krzysztofa Musiała. Wystawę, która będzie czynna do 26 stycznia 2019 r., opuściło kilka obrazów, a w ich miejsce pojawiły się nowe. Ekspozycja w Muzeum KUL liczy ponad 70 prac – wybitnych dzieł malarstwa polskiego i rzeźby, ukazuje przekrój przez style i nurty sztuki polskiej, począwszy od połowy XIX wieku, przez okres Młodej Polski, po dwudziestolecie międzywojenne, École de Paris i rodzącą się awangardę.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.