Wydział Filozofii KUL zaprasza na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów The Tradition of Critical Philosophy w dniach 11-29 kwietnia 2016 r. poprowadzi Profesor John Skorupski (Professor of Moral Philosophy, University of St Andrews).

Instytut Historii Sztuki KUL oraz Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych i Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zapraszają na VII edycję otwartych wykładów o sztuce Nieskończony eksperyment - sztuka i obrazy nowoczesności.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.