'Understanding Ireland' - 27.04Katedra Filologii Celtyckiej oraz Ambasada Irlandii serdecznie zapraszają na cykl wykładów otwartych o historii i kulturze Irlandii Understanding Ireland. Czternasty wykład w cyklu, zatytułowany „Making Common Cause: Irish Nationalists and Partitioned Poland” wygłosi dr  Róisín Healy (National University of Ireland, Galway) 27 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.