Katedra Medialnej Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL zaprasza na V Dni Dziennikarza „W ogniu pytań. Praca rzecznika prasowego”. Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w godz. 10.00 – 13.00 Droga Męczenników Majdanka 70, s. 241.  W pierwszej części odbędą się spotkania z rzecznikami prasowymi, którzy opowiedzą o tajnikach swojego zawodu. Wśród zaproszonych gości m.in. dyrektor ds. komunikacji, rzecznik prasowy KUL dr Lidia Jaskuła oraz rzecznik Centrum Spotkania Kultur Ewa Dados-Jabłońska. W drugiej części studenci będą uczestniczyć w otwartych warsztatach prowadzonych przez dziennikarzy: Emila Paliwodę (TVP3 Lublin), Renatę Chrzanowską (PAP), Tomasza Spicyna (Polskie Radio Lublin).

cul_mun  Koło Naukowe Studentów Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistyczno-Społecznych KUL we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Lublinie zapraszają na V edycję symulacji obrad ONZ - CUL MUN (Catholic University of Lublin Model United Nations). Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2019 r. Gościem specjalnym będzie Pani Anita Kołodyńska (Departament Narodów Zjednoczonych i Praw Człowieka MSZ).

konferencja Internet jako przestrzeń relacji społecznychEdukacja online, przemoc czy teorie spiskowe w internecie to tylko niektóre tematy, jakie podejmują uczestnicy ogólnopolskiej konferencji studencko-doktoranckiej  „Internet jako przestrzeń relacji społecznych - szanse, ograniczenia, perspektywy", która odbywa się 19-20 stycznia 2021.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku