05.04.2019 - 07.04.2019

Teatr ITP: spektakl "Sobowtóry"

SobowtóryTeatr ITP zaprasza na spektakl „Sobowtóry”. Przedstawienie będzie można obejrzeć  6 i 7  kwietnia 2019 r. o godz. 19.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-02.

Szczegóły dotyczące rezerwacji wejściówek na stronie teatru

Irina SyzonenkoBiblioteka Uniwersytecka KUL (ul. Chopina 27) zaprasza na wystawę prac Iriny Syzonenko pt. „To, co nas łączy”. Artystka tworzy różnymi metodami graficznymi, maluje akwarelą, grafitem, piórem, komponuje collage, łączy techniki plastyczne. Nie boi się intensywnych barw, doskonale odnajduje się w grze kontrastów. Obok przedstawień figuratywnych, posługuje się językiem abstrakcji geometrycznej, a niekiedy sięga do tradycji surrealizmu. Na wystawie zaprezentowane zostaną 22 prace, w tym grafiki i fotografie. Wernisaż odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku o godz. 15.00. Wystawa będzie czynna do 17 kwietnia.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.