KrzyżZapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Triduum Paschalnego w Kościele Akademickim KUL. Liturgia będzie sprawowana w następującym porządku:

Wielki Czwartek:

• godz. 19.00 Msza Wieczerzy Pańskiej z obrzędem umycia nóg, której przewodniczył będzie Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński

Wielki Piątek:

• godz. 8.00 Jutrznia z Godziną Czytań,
  • godz. 15.00 Droga Krzyżowa,
  • godz. 19.00 Liturgia Męki Pańskiej, której przewodniczył będzie Prorektor KUL ks. prof. Andrzej Kiciński

Wielka Sobota:

• godz. 8.00 Jutrznia z Godziną Czytań,
  • godz. 9.00-14.00 święcenie pokarmów (co pół godziny, od godz. 14.00 kościół będzie zamknięty)
  • godz. 22.00 Liturgia Wigilii Paschalnej, po niej Procesja rezurekcyjna.

Oprawę muzyczną zapewni Chór Duszpasterstwa Akademickiego KUL pod dyrekcją dr Kingi Strycharz-Bogacz.

14.04.2019 - 24.05.2019

Wystawa „Muzeum od kuchni!”

muzeum_plakat_kuchnia_www1 Muzeum KUL we współpracy ze studentami historii sztuki KUL  zaprasza na wystawę „Muzeum od kuchni!”, której wernisaż odbędzie się 15 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w pomieszczeniach Muzeum w Gmachu Głównym KUL.  Ekspozycja będzie czynna do 24 maja.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.