InstytuPlakat_STAR_2018t Psychologii KUL oraz The Stress and Anxiety Research Society (STAR) zapraszają na 39. Międzynarodową Konferencję STAR Stress Anxiety and Resilience, która w tym roku odbywa się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wydarzenie odbędzie się w dn. 10-13 lipca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy.

Konferencja „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe"Katedra Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe",  która odbędzie się 21 i 22 września 2021 r. Konferencja odbędzie się w formie online na platformie MS Teams z udziałem gości z zagranicy.