W niedzielę 18 lutego 2018 r. o godz. 13.00 w Kościele Akademickim KUL będzie sprawowana Msza św. w intencji społeczności akademickiej Uniwersytetu, Absolwentów, Przyjaciół i Dobrodziejów. Eucharystii będzie przewodniczył i homilię wygłosi Abp Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski, Wielki Kanclerz KUL. Oprawa muzyczna w wykonaniu Chóru KUL pod dyr. prof. Grzegorza Pecki. Msza św. będzie transmitowana w TVP Polonia.

VIII Konkurs OratorskiKatedra Semiotyki i Retoryki Dziennikarstwa Audiowizualnego Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej  KUL oraz Koło Naukowe Studentów Retoryki Stosowanej KUL zapraszają studentów na VIII Ogólnopolski  Międzyuczelniany Konkurs Oratorski, który odbędzie się 15 marca 2018 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C-1031 (Aula Muzykologii) o godz. 14.00.

Konkurs jest przeznaczony dla studentów. Zgłoszenia można przesyłać do 11 marca 2018 r. na adres: konkurs.oratorski.kul@gmail.com

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.