27.02.2019 - 01.03.2019

Konferencja „Czas na umysł”

Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL zaprasza studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w konferencji Czas na umysł, która odbędzie się w dniach 28 lutego i 1 marca 2019 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarnych wykładów oraz warsztatów obejmujących takie dyscypliny jak kognitywistyka, nauki społeczne, filozofia, retoryka, językoznawstwo, kognitywistyka sztuki, antropologia oraz neurobiologia.

Więcej na umysl.kul.pl.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.