Tłumaczenia filmowe w praktyceKatedra Translatoryki i Języków Słowiańskich KUL zaprasza na seminarium z cyklu „Filolog na rynku pracy”, które odbędzie się 10 maja 2017 r. o godz. 13.30 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113. Podczas seminarium Grażyna Adamowicz-Grzyb wygłosi wykład „Tłumaczenia filmowe w praktyce”.

Z Polską czy z Banderą?Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej VADE MECUM, Ośrodek Badań Wschodnioeuropejskich Centrum Ucrainicum oraz Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego zapraszają na spotkanie z red. Wołodymyrem Pawliwem „Ukraina. Z Polską czy z Banderą?”. Spotkanie odbędzie się 10 maja 2107 r.  o godz. 15:00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.