ldi_partnerJuż 19 maja 2018 r. odbędzie się  XI edycja Lubelskich Dni Informatyki. Tegoroczne wydarzenie odbywa się  w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym. Doświadczeni prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas licznych prelekcji i warsztatów. Dodatkowo dla osób zainteresowanych branżą IT ponownie zostanie otwarta Giełda Pracy.

Lubelskie Dni Informatyki popularnie zwane "LDI" to największa konferencja branży IT po wschodniej stronie Wisły. Organizatorami wydarzenia są  Koło Naukowe Informatyków oraz Grupa KUL.NET działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

plakat konferencji ,,Kościół wobec wojny kulturowej. Dialog – apologia – krytyka – działanie”Kwestia LGBT, aborcja, postulaty dekanonizacji św. Jana Pawła II to tylko niektóre przejawy wojny kulturowej, która na naszych oczach toczy się w Polsce. Jak powinien w tej sytuacji zachować się Kościół? Odpowiedzi na to pytanie będą poszukiwać uczestnicy konferencji online ,,Kościół wobec wojny kulturowej. Dialog – apologia – krytyka – działanie”, na którą 25 listopada 2020 zaprasza Sekcja Teologii Fundamentalnej KUL.

Dostęp do konferencji