14.03.2016 - 27.04.2016

Dzień Otwarty KUL 2016

27 kwietnia 2016 r. odbył się Dzień Otwarty KUL pod hasłem „KUL – kierunek przyszłość”. W czasie wydarzenia zaprezentowana została pełna oferta dydaktyczna naszego Uniwersytetu oraz program międzynarodowy ERASMUS +.

W czasie Dnia Otwartego KUL odbyła się Ostatnia Deska Ratunku, czyli wielka powtórka z języka polskiego i matematyki. Będzie to zwieńczeniem Uniwersyteckich Powtórek przed Maturą przygotowanych przez Uniwersytet Otwarty KUL.

Koncert „Orędownik miłosierdzia" w 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II i 102. powstania KULDobiega końca rok 100. rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II. W rocznicę powstania uniwersytetu, 8 grudnia 2020, społeczność akademicka KUL chce przywołać postać swojego wielkiego profesora i patrona. O godz. 18.00 w Kościele Akademickim KUL z koncertem „Orędownik miłosierdzia. 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II” wystąpi Chór KUL pod dyrekcją dr. hab. Grzegorza Pecki.